Imunita

Imunitní systém hraje důležitou roli v celkovém zdraví člověka ať už aktivně sportujete (při intenzivním tréniku je zátež na imunitu největší) nebo pouze rekreačně a chcete být fit po celý rok. Imunita se buduje postupně. Imunita se skládá z mnoha komplexních procesů v celém systému úrovní, proto její budování je komplexní a náročný proces a zahrnuje častokrát změnu životního stylu.

Nepodceňujte imunitní zdraví, leč co se v mládí tělo naučí, tak ve stáří využije vrchovatou měrou. V seniorním věku těžíte již z vybudovaného pro aktivní a pohodové stáří. Pro celkovou imunitu platí nejenom výživové a suplementační návyky, ale také správné silové cvičení, dostatek zdravého opalování, čistý vzduch (jezděte na hory), otužování a zdravý spánek.

V této kategorii naleznete výběr špičkových doplňků již vyzkoušených v praxi. Nabízíme prověřené funkční preparáty, v případě dotazů se ptejte. Naleznete zde silné prášky z bylin, omega 3, speciální preparáty i bylinné čaje.

Imunitní systém není pouze obranou proti nemocem, ale také kompexním systémem, který umožňuje celkovou funkci a vitalitu. Preparáty v této kategorii nemají schválené léčivé nebo jinak podpůrné účinky, proto se vždy poraďte s lékařem.

Imunita
Zobrazeno 1 – 24 z 113 položek
Počet produktů na stránku: