Your browser does not support JavaScript or You have disabled it. Most of the features will not work so please enable JavaScript!

Jakub Pribyl - vyzivapro.cz

Jakub Přibyl - vyzivapro.cz

Konzultant pro personalizovanou výživu s dlouholetou praxí v oblasti nutriční prevence a sportovní dietologie, člen společnosti pro výživu, české potravinářské společnosti (kde jako výrobce fortifikovaných potravin a doplňků stravy profesně „prozřel“), Etické Fitness Aliance. Provozuje vlastní poradenský a školící portál www.vyzivapro.cz, pořádá odborné konference zaměřené na moderní výživu. Je odborným garantem unikátního specializovaného e-shopu www.nejenleky.cz, konceptu tzv. etického obchodu, kde se nabízí výhradně kvalitní potraviny a doplňky stravy s důrazem na transparentní původ, technologii zpracování a složení.

Základní informace o mně:

Datum narození: 12. 8. 1981 (Liberec)

Výživový styl: Neuznávám žádné dietetické systémy, nejsem stoupencem žádného alternativního výživového stylu, jídlo mám rád a snažím se k němu přistupovat i s určitým filozofickým a duchovním přesahem. Důraz tak kladu především na kvalitu a „technologický příběh“ potravin, včetně kontextu k našim individuálním genetickým dispozicím.

Jak pracuji a pro koho jsou vhodné mé služby?

U každého klienta se zaměřuji na hledání optimálně formulovaného výživové stylu zasazeného do kontextu jeho prostředí. V první řadě objektivně a kriticky posoudím aktuální nutriční profil klienta a následně pak navrhnu možné postupy pro reálné úpravy jeho stravovacích návyků. Pokud hledáte někoho, kdo vám pouze předá „jídelníček“, nebudu pro vás pravděpodobně ten pravý. Já svým klientům nabízím komplexní řešení v podobě sestavení úvodního stravovacího plánu a následného vedení přes online poradnu a osobní konzultace. To samozřejmě vyžaduje aktivní přístup klienta a ne jen pasivní příjem informací v podobě „prvoplánově sestavených jídelníčků“.

Jako váš osobní výživový poradce pak následně plním roli průvodce a dohlížím na to, aby vytváření nových výživových návyků probíhalo tak, jak má.V rámci své oborové profilace nejsem profesně omezen jen na úzkou skupinu klientů, ale nabízím služby pro všechny věkové kategorie, s nejrůznějším výživovým zaměřením a potřebami (redukční diety, rekreační a výkonnostní sport, dietní podpora při metabolických poruchách, prevence a léčba civilizačních onemocnění, dětská výživa atd.).

Dr. Joseph Mercola

Dr. Joseph Mercola

Dr. Mercola je licencovaný lékař, doktor osteopat. Lékaři osteopati přistupují k medicíně holisticky jako k celku a kladou důraz na celou osobu pacienta, nikoli pouze na jednotlivé symptomy nemoci. Dr. Mercola pacientům pomáhá rozvíjet vlastní postoje a životní styl, kdy s nemocí pouze nebojují, nýbrž jí také pomáhají předejít.

Dr. Mercola má certifikaci pro oblast rodinného lékařství a působil pět let jako ředitel odboru rodinného lékařství na poliklinice St. Alexius Medical Center (USA). Dr. Mercola má rovněž zkušenosti jak v tradiční tak v přírodní medicíně.

Více informací o aktivitách značky Dr. Mercola si můžete přečíst v článku zde.

Vzdělání:

 • Univerzita Urbana-Champaign, Illinois 1972–1976,
 • Fakulta osteopatického lékařství, Chicago 1978–1982,
 • Chicago osteopatická nemocnice 1982–1985,
 • Rodinná praktická rezidence. Primář 1984– 1985,
 • Rada certifikované americké univerzity osteopatických praktických lékařů, červenec 1985,
 • Licencovaný lékař a chirurg, Illinois

Profesní zkušenosti:

Firemní partneři, u kterých můžete nakoupit produkty Dr. Mercola:

Bylinky

Bylinky Kamille

Náš obchod poskytuje své služby zákazníkům již od roku 2000. Stále máme na zřeteli spokojenost našich zákazníků, jejichž počet se stále rozšiřuje. Neustálé studium nových trendů v oblasti bylinných produktů, neustálé rozšiřování sortimentu, a zejména vysoká odbornost a osobní přístup všech našich zaměstnanců je zárukou Vaší spokojenosti.

Náš obchod se nachází na adrese Praha 2, Jugoslávská 18, Vinohrady, PSČ 120 00 Otevírací doba: pondělí-pátek 9 - 18 hodin

Mnam BIO

Mňam BIO - biopotraviny, Fair Trade, delikatesy

Obchod zaměřený především na prodej biopotravin; čerstvá bio zelenina, bio ovoce, nabízíme bio maso, makrobiotické výrobky, fair trade výrobky – káva, čaj, čokoláda, zdravá dochucovadla, koření, široký sortiment čajů a bylinek, eko drogerie a kosmetika.

Přijímáme tel. objednávky do prodejny: 603 924 348, e-mail: anyalaiova@upcmail.cz.

Kontakt: ve Strašnicích, zastávka Vinice, tram. č. 11, 7, adresa Černokostelecká 8, 100 00 Praha 10, otevírací doba Po-Pá: 8:00 - 19:00, So: 8:30 - 14:00.

Imunotop

IMUNOTOP CZ s.r.o.

"Pro zdraví toho můžete udělat mnohem více, než váš lékař"

 • Na trhu od roku 2002
 • Náš cíl - pomoci lidem předcházet zdravotním problémům a komplikacím spojených s již propuklými problémy
 • Naše přípravky patří ke světové špičce; výběr sortimentu pečlivě zvažujeme a náš výběr se opírá o světové zkušenosti
 • V tomto trendu chceme pokračovat i do budoucna a nabídnout tu nejlepší a osvědčenou kvalitu v tomto odvětví; produkty a jejich účinnost jsou podpořeny klinickými testy

Odběrné místo: Kamenná prodejna v Hradci Králové. Najdete nás na adrese: Vrchlickeho 961/1, 500 02 Hradec Kralové (naproti obchodu Baťa - Gočárova třída, vedle výdejny Mall.cz). OTEVÍRACÍ DOBA PO 10 - 17 ÚT 10 - 17 ST 10 - 17 a BRNO - Jana Babáka 11, 612 00 Brno.

ESHOP: www.prirodnilekarna.cz

Přírodní lékárna Hradec králové

Adam Raw

Adam Raw

"Bar Athlete"

 • Průkopník Street Workoutu v ČR a Evropě
 • Aktivní závodník i porotce světových Workout soutěží
 • Zakladatel Raw Workoutu
 • Spoluzakladatel původní SebeRevolta Workout (2012)

Motivátor veřejnosti a mládeže ke zdravému životnímu stylu, správné celistvé stravě a organizátor Raw Workout kempů, přednášek a tréninků. Více zde: https://www.youtube.com/watch?v=MIsgiuMq7rU

www.AdamRaw.cz
Youtube kanál
https://www.facebook.com/Adam.Raw.Workout
https://www.facebook.com/AdamRaw.cz
https://www.facebook.com/pages/RAW-Workout/593366184101135?fref=ts

http://www.samyco.cz/

Samyco spol. s r.o.

Houbový obchůdek: Lípová 4 120 00 Praha 2.

Obchůdek otevřen Po-Pá: 9:00 - 17:30 Telefon: +420 737 716 535.

Jsme česká firma působící na trhu od počátku roku 1990. Zabýváme se pěstováním a expedicí hub a jak naše motto říká "...SAMYCO - houby kompletně...". Více zde: http://www.samyco.cz/o-nas/.

Letokruh Brno

Letokruh, služby pro tělesnou a duševní pohodu

OTEVÍRACÍ DOBA PRODEJNY A VÝDEJ OBJEDNÁVEK Z E-SHOPU BRNO - ŽABOVŘESKY, HOROVA 71 PONDĚLÍ 9.00 - 13.00 ÚTERÝ 9.00 - 13.00 ČTVRTEK 14.00 - 18.00.

Naše služby pro Vaši tělesnou a duševní pohodu: Dornova metoda – šetrně a účinně ošetřuje všechny klouby a obratle v lidském těle, bez poškození vazů a svalů, relaxační masáže, energetické masáže – práce s drahami těla, Su-jok, masáž podle čínského principu pěti elementů, Breussova masáž, baňkování, Gua-sha, harmonizace čaker a další. Výživové služby – diagnostika, výživový plán, konzultace a další...

https://www.facebook.com/letokruh/