Pouze osvědčený a kvalitní sortiment
Doprava nad 5 000 Kč bez DPH zdarma
Poradenství k produktům pro zákazníky

Jak se vyvarovat riziku chronických nemocí? Jak se vypořádat s příznaky nebo si zajistit, aby se nemoc dále nezhoršovala?


Jen málokdy se můžeme spoléhat pouze na léky. Včasná prevence je lepší než následná léčba. Naše produkty jsou součástí prevence. Upozorňujeme na to, že existují nejen léky a inspirujeme vás k harmonickému a zdravému životnímu stylu.


Jsme na trhu od roku 2009. Naším cílem je pomáhat předcházet zdravotním potížím a inspirovat vás k péči o zdraví. Podporujeme celostní přístup ke zdraví. Naše potravinové doplňky patří mezi světovou špičku a jsou čistě na přírodním základu. 

Vybíráme pro vás to nejlepší, proto nabízíme osvědčený kvalitní sortiment. Spolupracujeme s lékaři a nezávislými odborníky.


Nabízíme špičkové produkty využitelné pro prevenci a podpůrnou alternativní léčbu. Poskytujeme informace v oblasti zdravého životního stylu a řešení zdravotních problémů posuzovaných na základě různých vědních oborů.

Nabízíme prověřenou kvalitu produktů.

Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější značky doplňků stravy a jen opravdu seriózní výrobce. 

Hledáte pro sebe tu nejlepší výživu? Neděláme kompromisy v oblasti kvality, složení a technologie výroby. 

Každý výrobce musí dokázat, že jeho technologie výroby je špičková a že je ochoten do nákladných postupů investovat a udržet nastavenou vysokou laťku. 

S produkty máme dobrou osobní zkušenost a u nás nenajdete nic, co bychom nejdříve nevyzkoušeli. Takže máme nastavenu vysokou laťku kvality co přijmout a co ne na naše stránky.


Našimi garanty jsou Jakub Přibyl - vyzivapro.cz a Dr. Joseph Mercola. Děkujeme jim, za neutuchající podporu a bezvadnou spolupráci.


Nejlépe to vyjádřil Thomas Alva Edison (1847–1931):

Lékař budoucnosti nebude léčit lidské tělo drogami, ale spíše bude léčit pomocí prevence a správné výživy.

 

Přejeme Vám hodně zdraví.

Podpis

Jan Bydžovský a tým nejenleky.czS kým spolupracujeme a proč 

 Dr. Mercola

Odkaz na stránku s produkty na našich stránkách zde. Více informací o aktivitách značky Dr. Mercola si můžete přečíst v článku zde.

Dr. Joseph Mercola hovoří o svojí motivaci:

"Mojí motivací je, ať už jste členem Mercola komunity, nebo jste slyšeli o mně poprvé, pomoci vám být zdraví jak jen můžete být".

Společnost byla založena v roce 1997, značka Dr. Mercola je souhlasně zařazena jako jedna z předních přírodních zdravotních společností a jedna z top 10 zdravotnických www stránek ve světě. To spojuje vášeň pro zdraví a technologie, Dr. Joseph Mercola má více než 20 let klinických zkušeností. Komunita Mercola čítá více než jeden milion newsletter předplatitelů, včetně desítek tisíc zdravotníků. Číslo roste v průměru o 1000 účastníků za den a webové stránky má účastník v každé zemi na světě.

Dr. Joseph Mercola se do roku 1985 věnoval lékařské praxi, založené na klasické medicíně. Ve své praxi předepisoval běžně dostupná farmaka, která na určité příznaky nezabírala a prohlubovala problém u pacienta. Dr. Mercola začal hledat jiné možnosti v přírodní medicíně a měl možnost v průběhu posledních třiceti let používat alternativní metody úspěšně s tisíci pacienty ve své klinice. 

Před více než 15 lety, založil stránky Mercola a začal se dělit o své zkušenosti s ostatními. Stránky jsou jedním z nejnavštěvovanějším přírodním zdravotním portálem na světě a za posledních sedm let má téměř dva miliony předplatitelů. Napsal také dva NY Times bestsellery a pravidelně vystupuje v amerických médiích a hlavních zpravodajských kanálech.

Ukázka videa z výrobního závodu firmy Capsugel, kterou si Dr. Mercola zvolil jako výrobce tobolek (Licaps® Capsules) pro svoje potravinové doplňky. Kritériem byla vysoká kvalita a nejen čistota a nezávadnost všech fází výrobního procesu, ale také použití unikátní technologie, která zajišťuje, že Licaps tobolky mají nízkou propustnost kyslíku, a mají vlastnosti, které mohou být užitečné pro aplikace s prodlouženým uvolňováním. Druhé video ukazuje přísnou kontrolu kvality použitých surovin pro výrobu potravinových doplňků.

Enzymedica

Produkty značky Enzymedica naleznete na našich stránkách zde.

Enzymedica používá bio aktivní enzymové vzorce, které poskytují cílenou podporu v případě zažívacích problémů, potravinových intolerancí a podporují řádnou funkci imunitního systému a propagaci zdravého zánětlivého procesu.

Enzymedica vyrábí unikátní směsi enzymů s důrazem na účinnost a čistotu produktu

Založena v roce 1998, Enzymedica je leaderem v kategorii producentů enzymů tím, že nabízí produkty, které obsahují nejvyšší možné terapeutické možnosti. Enzymedica pracuje výhradně s enzymy na rostlinné bázi.

Enzymedica nabízí unikátní směs enzymů v nejprodávanější verzi Digest Gold (kombinace enzymů pro trávení sacharidů, tuků, vlákniny a bílkovin).

Obsahuje vysoké množství enzymů v případě zažívajících potíží:

  • nadýmání,
  • nesrovnalosti a poruchy trávení,
  • pálení žáhy,
  • nepravidelná stolice, zácpa.

Unikátní technologie

Patentovaný přístup k výrobě Thera-blend™ dosahuje větší aktivitu enzymů v širším rozmezí pH. Tento proces zvyšuje účinnost tím, že umožňuje každému enzymu (proteáza, lipáza, amyláza a celuláza) štěpit více vazeb v celém trávicím traktu pro optimální funkci organismu.

Great Lakes

Produkty značky Great Lakes naleznete na našich stránkách zde.

Great Lakes je výrobce, který zpracovává želatinu a kolagen velmi nákladným a správným výrobním procesem. 

Želatina poskytuje dostatečné množství aminokyselin, které jsou zapotřebí pro obnovu pojivových tkání. Jde zcela o čistý dobře rozpustný produkt. Pochází od kvalitních volně se pasoucích zvířat z Jižní Ameriky. Zvířata jsou USDA organic certifikována. Zcela bez lepku. Želatina nepění, nevytváří hrudky a kousky a je zcela bez chuti a zápachu.

Kolagen - ten s nízkou molekulovou hmotností

Jedná se o nízkomolekulární čisté přírodní proteiny snadno stravitelné do 30 minut po požití. Netuhne, protože byl hydrolyzován pro rychlou asimilaci a lepší hydrataci pojivové tkáně. Rozpustí se i ve studené vodě. Jedná se o doplněk stravy.

Pro nejefektivnější metodu štěpení kolagenu se využívají tzv. proteolytické enzymy, které efektivně štěpí proteiny. Není zapotřebí tepla ani kyselin.

Hydrolyzovaný kolagen je špěpen v rámci 6 hodin (správná délka pro optimální štěpení) a hydrolýza produkuje velmi malé peptidy (3000 daltonů - POZOR méně pod tuto hranici neznamená lépe) - velmi bio kompatibilního kolagenu.

Mnoho výrobců ignoruje tento způsob štěpení, protože je náročný na čas a relativně drahý.

imunotop logo

Produkty značky Imunotop naleznete na našich stránkách zde.

Značku založila Mgr. Jana Kubíčková. "Pro zdraví toho můžete udělat mnohem více, než váš lékař" je hlavním mottem značky a cílem je pomáhat lidem předcházet zdravotním problémům a učit je v péči o zdraví.

Vlajková loď značky je ImunoBran (MGN-3)

Jedná se o funkční potravinu, která obsahuje polysacharidovou vlákninu z rýžových otrub enzymově modifikovanou komplexem japonské houby Shitake.

Imunobran je stabilní a aktivní sloučenina lehce rozpustná ve vodě. Účinná složka je vyrobena ze 100% přírodních produktů, bez genetické modifikace.

ImunoBran MGN-3 byl nejprve vyvinut v Japonsku v roce 1992 panem Hiroaki Maeda, ředitelem výzkumu a vývoje Daiwa Pharmaceutical Co., Ltd., v Tokiu. Díky této mnohaleté zkušenosti, historii používání a klinických testů, lze konstatovat, že za tu dobu bylo velmi dobře zdokumentováno, že některé velké polysacharidové molekuly - komplexní uhlohydráty, jako jsou rostlinné vlákniny - mohou velmi dobře stimulovat imunitní systém (více informací lze nalézt na odborném serveru www.pubmed.com).

Připravky, které sdružuje pod značkou Imunotop patří ke světové špičce.

Pamatujte - Imunitní systém není jen obranou proti nemocem, ale také systémem, kterým si naše tělo udržuje celistvost a vitalitu.

MyoTec

Produkty značky MyoTec naleznete na našich stránkách zde.

Cíl firmy MyoTec je nejvyšší možná preciznost, kvalita a poctivost produktů ve sportovní výživě v souladu s normami ISO a HACCP. Filozofie maximální funkčnosti a čistoty - rozhodující pro pozitivní, dlouhodobé výsledky. Produkty jsou GMO free, rBGH/rBST free, s nulovým, nebo minimalizovaným obsahem umělých sladidel a balastních aditiv.

Produkty MyoTec využívají fermentaci s obsahem volných forem aminokyselin.

Fermentace je přírodní proces, při kterém jsou jednotlivé aminokyseliny produkovány prostřednictvím řízených enzymatických pochodů, a to ze zdrojů jako je např. třtinový cukr či maniok. Z této základní suroviny pak návaznou enzymatickou reakcí vznikají jednotlivé aminokyseliny v čisté L-formě.

Hlavní výhodou fermentace, při níž je využíván princip uvedené biosyntézy, je tedy 100% čistá a pro tělo nejlépe využitelná L-forma (L = levotočivá forma) glutaminu.

Aminokyseliny jsou bez zatěžujících příměsí a reziduí nežádoucích D-forem aminokyselin (D = pravotočivá forma). Aminokyseliny jsou následně čištěny extrakcí a purifikací, přičemž jen velmi zřídka je při tom používána jakákoli těkavá látka. Fermentované aminokyseliny proto patří k přírodním produktům a kromě maximální čistoty splňují i koncept Green Enviromental Protection = Ochrana životního prostředí.

Viridian

Produkty značky Viridian naleznete na našich stránkách zde.

Viridian Nutrition nabízí špičkové doplňky stravy zaměřené na kvalitu, čistotu a životní prostředí. Produkty jsou 100% bioaktivní v kapslích rostlinného původu bez aditiv. Využívá čisté zdroje = NE GMO, ozařování, tablety. 40% produktů má certifikaci ORGANIC (Soil Association), 99% produktů má certifikát KOSHER.

Viridian = kvalita, čistota, vegetariánské kapsle a vysoce koncentrované extrakty

Vybrali jsme pro vás doplňky, které splňují uvedenou rovnici. Zařazujeme do sortimentu komplementárně k produktům Dr. Mercola všude tam, kde u tohoto výrobce chybí (nebo je velmi drahá) alternativa např. selen, kyselina listová, vitamín E a hořčík, organické tekuté železo, quercetin, extrakty z kozlíku lékařského, olivového listu, Echinacea a Saw Palmetto a další.

Symbiotics logo

Symbiotics Colostrum naleznete na našich stránkách zde.

Jeden z lídrů v oblasti Colostrum doplňků. Symbiotcs Colostrum je vyráběno ve zpracovatelském zařízení postaveném výhradně pro mleziva. Kolostrum pochází výhradně od prvního dojení a je testováno a certifikováno na nepřítomnost pesticidů, antibiotik a BSE. Colostrum se zpracovává za čerstva, nikdy mražené a je zpracované při nízkých teplotách pro maximální účinnost.

Symbiotics Colostrum Plus obsahuje nejvyšší přírodní IgA, IgM a IgG růstové faktory pro střevní zdraví ověřeny nezávislým testováním. 

Nejvyšší úroveň PRP (polyprolin peptidů), klíč k optimálnímu imunitnímu zdraví. PRP (polyprolin peptidy) v kolostru také pomáhají vyrovnávat přehnanou reakci imunitního systému u autoimunitních chorob - podmínky, ve kterých se tělo vlastně napadá samo sebe. Kolostrum je velmi efektivní při onemocnění, jako je chronický únavový syndrom, fibromyalgie, roztroušená skleróza, revmatoidní artritida, lupus a Scleroderma. Obsahuje BIO-lipidy pro efektivní dostupnost.