Your browser does not support JavaScript or You have disabled it. Most of the features will not work so please enable JavaScript!

Probiotika 70 mld. CFU, 30 sáčků

1 249,00 Kč

Dr. Mercola complete probiotics, 70 mld. CFU, 30 sáčků s přírodní příchutí malin (1 dávka = 1 sáček) jsou zdrojem jedinečných probiotických kultur z vysoce kvalitních ingrediencí, které obsahují prospěšné kmeny. Včetně prebiotika ve formě fruktooligosacharidů. Uchovávejte v suchu a chladu v lednici okolo 5°C. Dostanou se opravdu tam, kde je potřeba (rezistence proti žaludečním šťávám a žluči).

Dostupnost: Skladem

 • O produktu

 • Nejčaštější dotazy

 • Detailní informace, složení

Doporučujeme

Produkt obsahuje vysoké množství 70 mld. CFU probiotických kultur z vysoce kvalitních ingrediencí, které obsahují prospěšné kmeny pro podporu zdraví vašeho trávicího a imunitního systému. Nově včetně prebiotika ve formě fruktooligosacharidů (FOS), které podporují růst užitečných bakterií, u některých bakterií kmenu Bifidus mohou FOS zvýšit jejich účinnost. 

Kombinace probiotik a prebotik činí z produktu kvalitní synbiotikum. Navrženo pro jedince s citlivým trávením, aby nedocházelo k podpoře histaminové intolerance nebo acidóze.

Uchovávejte v suchu a chladu v lednici okolo 5°C. Garantujeme správnost skladování.

Pobiotika obsahují mj. důležitý lactobacillus acidophilus beneficial (DDS-1) vysoce účinného kmenu prospěšných bakterií laktobacilů.

 • Dobře se přizpůsobuje v lidském těle, protože je lidského původu (jedná se o přirozeně vyskytující se kmen)
 • Je odolný vůči kyselině v žaludku a střevní žluči pro optimální působení ve střevě (celkově jsou všechny kultury v produktu přes 90% odolné proti kyselině a střevní žluči)
 • Pomáhá podporovat zdraví trávicího traktu a imunitního systému
 • Přispívá k dobrému vyvážení střevní mikroflóry
 • Produkuje značné množství laktázy pro pomoc v obtížích s nesnášenlivostí laktózy

Výhody produktu a zdravého střevního traktu

Jedním z klíčových faktorů je správné složení probiotického doplňku a také to, že musí obsahovat účinné bakteriální kmeny (laktobacily).

Klíčem pro dobré zdraví jsou ty nejlepší probiotické receptury. Probiotika obsahují SUPER KMENY užitečných bakterií. Jedná se o nejnovější generaci probiotik. Probiotik je několik generací, vždy si dávejte pozor od jaké laboratoře probiotika kupujete. Je to stejné jako s enzymy a jejich vrstvením a čištěním.

Každá dávka Probiotik 70 mld. CFU obsahuje :

 • Balení obsahuje 70 miliard bakterií v každé dávce (1 kapsle)
 • Podporuje optimální prostředí pro růst užitečných bakterií
 • Pomáhá při odbourávání a odstraňování škodlivých toxinů
 • Pomáhá udržovat hladinu krevního tlaku v normálním rozmezí
 • Neobsahuje mléčné výrobky, bez sóji, kukuřice, pšenice, a lepku
 • Produkuje přírodní enzymy, vitamíny, kyselinu mléčnou, a peroxid vodíku
 • Kapsle jsou k dispozici ve formě kapslí na rostlinné bázi
 • Nově včetně prebiotika ve formě fruktooligosacharidů (mezi přírodní zdroje prebiotik patří ovoce, surový med, luštěniny a fermentovaná chlorella - naleznete na stránkách nejenleky.cz zde)

Obsah probiotických kultur - ty nejlepší probiotické kmeny pro vaše zdraví

 • Lactobacillus acidophilus DDS-1 - pomáhá produkovat antimikrobiální látky, které redukují růst choroboplodných patogenů (listerie a stafylokoky) a podílejí se na neutralizaci karcinogenních látek; dále podporuje vaginální zdraví (působí proti výskytu Gardnerella vaginalis, E.coli nebo chlamydií)
 • Lactobacillus casei - spolupracuje s ostatními organismy a pomáhá podporovat růst jiných prospěšných bakterií
 • Lactobacillus plantarum - bylo prokázáno, že je odolný proti nízkému pH a je schopný přežít koncentraci žluči ve střevě a má schopnost likvidovat patogenní bakterie. Dokáže vytěsňovat E.coli, protože se vyskytuje na stejných místech.
 • Lactobacillus salivarius - podporuje trávení a vstřebávání živin v těle. Je důležitý při rozkládání shluků zbytků stolice v tlustém střevě a tak zlepšuje funkci střev a chrání slizniční střevní výstelku.
 • Lactobacillus rhamnosus - silně podporuje imunitu, zvyšuje aktivitu buněk sleziny pro prevenci tvorby nádorů a podílí se na zvyšování schopnosti lidského těla ničit škodlivé látky a pozitivně ovlivňuje hladinu protilátek v krvi.
 • Lactobacillus brevis
 • Bifidobacterium lactis - přátelské bakterie se často nacházejí v surovém nepasterizovaném jogurtu
 • Bifidobacterium longum - užitečné bakterie kmenu Bifido dokáží pohlcovat zbytky stolice a mají ochranou funkci před vznikem rakoiny jater, tlustého střeva a prsních žláz
 • Bifidobacterium bifidum
 • Streptococcus thermophilus

11 bodů pro správný výběr PROBIOTIK včetně základních rozdílů aneb na co se zaměřit při výběruVědec s mikroskopem

 1. Ptejte se konkrétně jaký kmen lactobacillus acidophilus je použit při výrobě, což je důležité ne všechny kmeny jsou stejně efektivní a použitelné (kmenů je cca 12) - správně je DDS-1,
 2. Vyváženost probiotik - více neznamená lépe, je potřeba dát si pozor v případe histamin. intolerance. Je potřeba vybrat komplexní probiotika protože kmeny které přispívají k tvorbě histaminu jsou:
  Lactobacillus casei
  Lactobacillus bulgaricus
  Lactobacillus reuteri
  Lactobacillus lactis
  Lactobacillus acidophilus
  Lactobacillus helveticus

Kmeny které působí opačně:

Lactobacillus rhamnosus - stabilizuje žírné buňky a zabraňuje uvolňování zánětlivých mediatorů (histamin)
Bifidobacterium longum - rozkládá histamin. Důležitý kmen který se podílí na procesech zabraneni syndromu propustného střeva. Syndrom může zhoršovat histaminovou intoleranci.
Bifidobacterium lactis a Bifidobacterium bifidum - podílí se na rozkladu biogennich aminu - histaminu a tyraminu.
Lactobacillus plantarum - též se podílí na rozkladu biogennich aminů - histaminu.

 1. Neobsahuje zbytečná plnidla jako např. magnesium stearát nebo barvivo oxid titaničitý.
 2. Obsahuje 10 komplexních kultur resp. nechybí žádná důležitá složka, která má benefit - více informací lze dohledat např. zde http://probiotics.org.
 3. Metoda lyofilizace má svá úskalí - záleží zda výrobce opravdu postupuje podle standardů ISO (srovnání výsledků z primárního vakuometru a kapacitního manometru, též zpětné sledování dostatečné suchosti apod. - to jsou faktory, které prodražují výrobu a hodně ovlivňují životnost).
 4. Nezapomeňte, že u probiotik zpracovaných metodou lyofilizace vždy dochází k úbytku aktivní látky (při 20-25 C úbytek 5-10% z obsahu během 1 měsíce. Pokud jsou teploty okolo 5C tak je úbytek minimální, ale vždy je. Probiotika proto uchováváme pouze v lednici.
 5. Výrobce díky využití dusíku - ochranná atmosféra balení (jedná se o neotevřené balení) zajišťuje garanci potence probiotik do otevření balení. Balení by mělo být kvůli stabilitě ve skle.
 6. Probiotika nejsou v gastrorezistentní tabletě - podávejte na lačno a zapijete cca půl litrem vody, což by měl být automatický zvyk po ránu (tělo netouží nejprve po pevné stravě ALE hlavně po hydrataci).
 7. Vhodná pro vegany neobsahují želatinu v kapsli.
 8. Dnes se využívají pěstované kmeny v laboratorních podmínkách a ve zkratce se jedná o využití formy hydrolyzace s genovou manipulací kmenů tak, aby probiotické kmeny získaly určitou % odolnost vůči žaludečním šťávám a žluči.
 9. Manipulace s kmeny nemá negativní dopad na sliznice je to technologie, která propůjčuje kmenům určitou % rezistenci v gastrointestinálním traktu než se dostanou na správné místo.

Proč potřebujete probiotika?

Mějte na paměti, že 80% našeho imunitního systému je ve střevě. Pozor na pití většího množství chlorované vody!

Probiotické bakterie

Jak je to s jogurtovými výrobky? Většina jogurtů je pasterizována, proto dochází ke sterilizaci prospěšných bakterií.

 • Narušení rovnováhy kyselosti a zásaditosti ve střevech (pozor na zvýšený výskyt škodlivých plísní a choroboplodných organismů
 • Dlouhodobé užívání protizánětlivých léků s účinnou látkou ibuprofen může působit na střevní floru destruktivně
 • Chlor v kohoutkové vodě má destruktivní účinky na celé kolonie užitečných bakterií v trávicím traktu (Nedělejte kompromisy a pijde zdravou a chutnou vodu, více zde)
 • Chemoterapie - ničí kolonie užitečných bakterií
 • Pozor na antibiotika v běžně prodávaném masu a mléčných výrobcích (řešení BIO potraviny, nebo výrobky od prověřeného farmáře)
 • Pozor na tučnou a masitou stravu (trávení trvá dlouho a může docházet k množení školivých bakterií)
 • Zácpa - bakterie mají víc času na množení v trávicím traktu
 • Cigarety, stres, alkohol mají negativní vliv a podílejí se ve velkém na ničení prospěšných bakterií
 • Antibiotika - pokud můžete vyvyrujte se jich - ničí vše dobré i špatné a tím umožňují a podporují bujení a mutaci kmenů nepřátelských mikroorganismů

Jak vám pomohou probiotika?

 • Pomůžou vám při trávení potravy, zvláště těžko stravitelných potravin a potravin, na které někteří jedinci jsou mnohem citlivější
 • Zvyšují syntézu vitamínů skupiny B a zlepšují vstřebávání vápníku a proteinů
 • Pomůžou udržet zdravou rovnováhu střevní mikroflóry (vytěsňují škodlivé bakterie)
 • (U žen) podporovat vaginální zdraví
 • Podporují váš imunitní systém

 Zkoumání neviditelného vesmíru, který žije s námi

Ale tento vesmír není viditelný pouhým okem, proto umělec Ben Arthur zpracoval prohlídku tohoto bohatého lidského světa.

Až se příště budete dívat do zrcadla, zamyslete se nad tím, že v mnoha ohledech je obtížné definovat co jste, protože obsahujete uvnitř i vně vašeho těla 10-krát více různých forem mikroorganismů, bakterií, forem plísní a další, než je celkový počet vašich buněk lidského těla.

Vědci se stále domnívají, že tyto mikroorganismy mají obrovský vliv na naše zdraví. Bez nich by se našemu tělu nevedlo tak dobře s ohledem na naše celkové zdraví a mohli bychom být více nemocní...

Zpět na stránku s produkty

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Dostupnost: Skladem

Jaké jsou rozdíly v produktech od Dr. Mercoly?

REKONDICE

Kompletní obnovení spór. Základní směs aktivních bakterií pro vytvoření optimálního prostředí pro každodenní používání probiotik.

4 miliardy CFU:

 • 4 odolné kmeny SBO pro ochranu a obnovu vaší střevní flóry, včetně Bacillus clausii SC-109
 • Bio houbová směs prebiotik pro podporu.

ÚDRŽBA

Kompletní probiotika - vícekmenové, složení v kapsli se zpožděným uvolňováním.

70 miliard CFU:

 • 10 probiotických kmenů, včetně dlouhotrvajícího Lactobacillus acidophilus DDS® 1
 • Fruktooligosacharid (FOS) jako forma prebiotik vyživuje prospěšné bakterie ve vašem střevě.

OPRAVA

 • Complete Afterbiotics, SBO Probiotic, 18 mld CFU, 30 kapslí

Kompletní Afterbiotika - perfektní trifecta různých kmenů, které poskytují silnou podporu pro opravu mikrobiomu.

18 miliard CFU:

 • 3 rezistentní kmeny SBO pro obnovu vašich střev, včetně Bacillus subtilis HU58
 • 3 klasická probiotika, včetně kvasinkového probiotika Saccharomyces boulardii
 • Prebiotický citrusový bioflavonoidový komplex pro obnovení funkce střevní bariéry a tvorby butyrátu.

Etiketa - Probiotika 70 mld. CFU, doplněk stravy, 30 kapslí,

Složení – 1 kapsle dle DDD (před jídlem ráno), Obsah probiotik 270 mg, denní dávka nestanovena. Obsahuje 70 Mld. CFU v době výroby.

Obsah kmenů:
Lactobacillus acidophilus DDS-1
Lactobacillus plantarum
Lactobacillus casei
Lactobacillus rhamnosus
Lactobacillus brevis
Lactobacillus salivarius
Bifidobacterium longum
Bifidobacterium lactis
Bifidobacterium bifidum
Streptococcus thermophilus

Skladování: Uchovávejte v lednici v chladu a suchu (okolo 5°C) Garantujeme pro vás správnost skladování.

Výrobek neobsahuje: droždí, lepek, sojový protein, mléčné bílkoviny, kukuřičné a pšeničné extrakty, vaječné extrakty, cukr, laktózu, umělá dochucovadla a konzervační látky

Složení: probiotika, maltodextrin (lilek brambor, hlíza), příchuť z prášku plodu ostružiníku maliníku, přírodní citrusové aroma, kyselina citronová, Inulin (fructooligosacharidy z čekanky obecné, kořen), přírodní jahodová příchuť (plod), Bio Stevia extrakt (Stevia rebaudiana) z listu, Luo Han Guo extrakt (plod), prášek a karamel z řepy červené (kořen) pro barvu, oxid křemičitý

5 Ostatních výrobků ve stejné kategorii: