Nové Kids Omega 3, 30 ml

Kids Omega 3, 30 ml

599,00 Kč

Vysoce kvalitní olej z řas bohatých na omega-3 mastné kyseliny. Vysoký podíl DHA, která je důležitá zejména u dětí v preventivní péči pro správný vývoj nervového systému, mozku a zrakového aparátu. Přirozená triacylglycerolová forma, která nepodléhá žádným chemickým modifikacím a maximálně kopíruje přírodu. Vynikající parametry stability (acidita, anisidin, peroxidy). Eco friendly, 100% vegan.

Dostupnost: Momentálně nedostupné

  • O produktu

  • Nejčaštější dotazy

  • Detailní informace, složení

Doporučujeme

Omega-3 KIDS jsou šetrně extrahovány z řas pěstovaných v přísně kontrolovaných podmínkách.

Jsou přirozeně bohaté na aktivní složku DHA (kyselinu dokosahexaenovou), která je velmi důležitá pro optimální vývoj mozkových funkcí a zrakového aparátu, a to již od prvního trimestru těhotenství.

Příjem DHA ze stravy je u batolat a dětí v současné době a našich lokálních podmínkách velmi nízký a kvalitní suplementace tak představuje prevenci pro zajištění zdravého vývoje nervového systému, senzorických, motorických a kognitivních funkcí.

V předškolním a školním období mají tyto mastné kyseliny rovněž pozitivní vliv na učení a paměť.

  • Vývoj mozku a nervového systému
  • Kognitivní funkce
  • Motorické a senzorické funkce
  • Podpora zrakového aparátu

Omega-3 - DHA - 250 mg na denní dávkurasy

Dětská řada Kids omega-3 byla speciálně vyvinuta pro potřeby dětí, těhotných a kojících žen.

Používáme čistý olej ve formě maximálně kopírující přírodu s přirozeným vyšším obsahem DHA, kyseliny dokosahexaenové.

Naším cílem bylo najít pro tuto recepturu surovinu, která bude podrobena co nejmenšímu zásahu technologického zpracování.

Zpracováno bez přístupu kyslíku a na jednom výrobním místě, neboť každá jednotlivá manipulace s citlivou ingrediencí, jako jsou oleje, znamená její další znehodnocení a riziko oxidace.

Výsledkem patentované technologie je tento čistý a perfektně stabilní olej, získaný velmi šetrně z řas pěstovaných v kontrolovaných podmínkách a v tzv. uzavřené kultivaci, která snižuje riziko znečištění těžkými kovy a dalšími rizikovými kontaminanty.

Dostupnost: Momentálně nedostupné

Složení: Olej z řas (Schizochytrium sp.) - DHA, 250 mg

Upozornění: Doplněk stravy. Užívejte 0,5 ml denně s jídlem. Nepřekračujte doporučené dávkování. Skladujte v chladu a suchu, do 25°C, mimo dosah dětí. Vhodné pro děti od 12 měsíců. Produkt není určen jako náhrada pestré stravy.

Dávkování: Užívejte 0,5 ml denně s jídlem. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Počet dávek na balení: 60

Pro děti od 12 měsíců.

4 Ostatních výrobků ve stejné kategorii: