Your browser does not support JavaScript or You have disabled it. Most of the features will not work so please enable JavaScript!

Anthogenol přírodní antioxidant 60 kapslí

699,00 Kč

Anthogenol má antioxidační účinky při zvýšeném výskytu volných radikálů v organismu (chemoterapie, přebytek slunečního záření, tabák...). ANTHOGENOL® OPC je originální patentovaný francouzský produkt vyvinutý profesorem Masquelierem. Poskytuje antioxidační ochranu pro podporu zdraví kolagenu a krevních cév.

Dostupnost: Momentálně nedostupné

 • O produktu

 • Nejčaštější dotazy

 • Detailní informace, složení

Doporučujeme

Stárnutím dochází k oslabování a ztrátě flexibility cév. Udržovat cévy silné a flexibilní je cíl aktivního stáří. Pokud máte cukrovku je pro vás důležité cévní zdraví, pro které je mj. důležitá i správná výživa a pitný režim.

Anthogenol snižuje riziko vzniku komplikací spojených s diabetem (diabetické retinopathie - patologické změny sítnice) a má příznivý vliv na celkové kardiovaskulární zdraví organismu. 

Anthogenol má antioxidační účinky při zvýšeném výskytu volných radikálů v organismu (chemoterapie, přebytek slunečního záření, tabák, chronické infekce, pesticidy, herbicidy, organická rozpouštědla a další látky nepříznivě působící na mikro klima organismu - např. chlorovaná voda z kohoutku apod.).

Co je ANTHOGENOL® OPC?

ANTHOGENOL® OPC je originální patentovaný francouzský produkt vyvinutý profesorem Masquelierem. Účinnou látkou produktu je Flavan-3-ol v jednoduché a kondenzované formě a oligomerní proanthocyanidiny nazývané také OPC získané ze zrnek hroznového vína Vitis Vinifera a z kůry francouzské pobřežní borovice Pinus Maritima.

Pravidelné používání produktu Anthogenol může pomoci chránit před volnými radikály způsobujícími záněty kůže a mj. může zvýšit hydrataci pokožky (zdroj http://www.ncbi.nlm.nih.gov/).

OPC je zkratka pro oligomerní proanthocyanidiny, OPC byly objeveny a izolovány ve Francii profesorem Jackem Masquelierem. Jedná se o zkrácené formy z rostlinné molekuly známé jako flavan-3-olu. Tato molekula není přirozeně produkována v lidském těle a nemůže být synteticky reprodukována. OPC jsou soustředěny v dřevnatých částí rostlin (např. kůra, semena a skořápky); obvykle vyřazeny při přípravě jídel.

Produkt je složen ze dvou bylin, které mají povolená následující zdravotní tvrzení dle NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012), které platí od 14.12 2012

Zrnka hroznového vína Vitis Vinifera

 • Kontrola tělesné hmotnosti - celulitida.
 • Normální funkce oběhové soustavy - antioxidant.
 • Normální stav pokožky.
 • Normální činnost cévní soustavy - těžké nohy.

Kůra francouzské pobřežní borovice Pinus Maritima

 • Normální činnost cévní soustavy - mikrocirkulace.
 • Antioxidant.

Anthogenol OPC

Pro koho je ANTHOGENOL® OPC vhodný doplněk?

 • obsahuje unikátní výtažek ze semen hroznů, který pomáhá udržovat srdce a cévy v optimálním stavu
 • Anthogenol má příznivý účinek na zdraví mikro cév a posiluje celkovou integritu cévního systému 
 • obsahuje patentovaný antioxidant, který chrání buněčné membrány před destruktivními účinky volných radikálů
 • podporuje nejen elasticitu cév, ale také mladistvý vzhled kůže (podílí se na ochraně kolagenu a elastinu před destruktivními enzymy - ovlivňuje vznik vrásek)
 • díky extraktu z kůry pobřežní borovice usnadňuje propustnost cévních kapilár (vliv na dobré prokrvení mozku)
 • chrání krevní cévy před oxidačním stresem a podporuje bezproblémovou cirkulaci krve (podpora žilního systému dolních končetin - proti pavučinkám cév na nohou)
 • pozitivně ovlivňuje prokrvení očí - pomáhá při šerosleposti
 • povzbuzuje funkci kolagenu (hlavní složka svalů, šlach, chrupavek, vazů a kostí)

Cévy jsou cesty života...

Stárnutím dochází k oslabování a ztrátě flexibility cév. Produkt byl speciálně vyvinut pro podporu cévního systému. MASQUELIER's ® Anthogenol® kombinuje 2 klíčové přísady; MASQUELIER's® Original OPC a MASQUELIER's® French Pine Bark Extract.

Jejich synergický efekt poskytuje antioxidační ochranu pro podporu zdraví kolagenu a krevních cév. Kvalita kolagenu se normálně snižuje v průběhu času. Silná antioxidační ochrana z MASQUELIER's® Anthogenol® pomáhá chránit tělo před poškozením a volnými radikály.

Anthogenol pomáhá cévám, aby zůstaly silné a poddajné tak, aby docházelo ke snadné distribuci kyslíku a živin do orgánů. Podporuje zdraví srdce, očí a kůže.

Pomáhá zajistit vitalitu a podporuje v zotavení ze sportovního výkonu.

 • ovlivňuje pozitivně paměť, psychickou výkonnost a soustředění (zvyšuje kapacitu přenosu kyslíku z červených krvinek - což je zvláště účinné při nedostatku energie a vitality v období stresu)

Céva

Jak fungují účinné látky v Anthogenolu OPC?

Renomovaný francouzský vědec, profesor Masquelier, objevil OPC v roce 1948 a byl první, kdo je izoloval z rostlin a využil jejich nutričních vlastností pro terapeutické použití.

Život profesora Masqueliera zahrnuje půl století výzkumu, velké množství patentů, včetně vlastního postupu jak používat a izolovat OPC v produktu Anthogenol.

OPC mají afinitu k cévním tkáním (síť tepen, vlásečnic a žil). Dokáží inhibovat několik enzymů, podílejících se na degradaci kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové, hlavních konstrukčních prvků extravaskulární matrice.

Na co si při výběru doplňku dát pozor?

 • značka MASQUELIER®, portrét a jméno; produkty vyvinuté Dr. Masquelierem poznáte podle pečeti. Účinnost produktu je podložena mnohaletou výzkumnou činností.

 

Dr. Masquelier pečeťDr. Masquuelier pečeť

Renomovaný francouzský fyto-vědec, profesor Jack Masquelier jako první izoloval OPC v roce 1948. Profesor Masquelier vyvinul 2 průlomové složky; MASQUELIER's® Original OPC a MASQUELIER's® francouzský extrakt z kůry borovice.

 

Každá šarže MASQUELIER's® složek prochází procesem Complex phytonutrient Authentication (CPA). Tento proces nejen potvrzuje, že se jedná o jedinečné, bezkonkurenční složení, ale také je zajišťeno, že každá šarže MASQUELIER's® ingrediencí je v souladu s recepturou profesora Masqueliera a obsahuje originální suroviny a jejich specifické zdravotní přínosy.

 

MASQUELIER's® Anthogenol® neobsahuje laktózu, lepek, cukr, kvasnice, barviva nebo látky určené k aromatizaci.

 

Účinné složky MASQUELIER's® Anthogenol jsou vyráběny v regionu Dordogne, v blízkosti Bergerac v jihozápadní Francii. V Pinus maritima stromy používané při výrobě MASQUELIER's® French Pine extraktu z kůry jsou pěstovány v regionu Les Landes, na pobřeží Atlantského oceánu na jiho-západě Francie.

Dávkování

 • 2 kapsle Anthogenolu jednou nebo dvakrát denně s velkou sklenicí vody. Nejlepší čas je buď 30 minut před nebo mezi jídly.
 • Vyhněte se podávání Anthogenolu neprodleně v kombinaci s potravinami bohatými na bílkoviny, jako je jogurt nebo mléko. Proteinové potraviny můžou snížit účinnost Anthogenolu.
 • Užívání tobolky s jídlem nebude mít vliv na účinnost přípravku.
 • Pro dospělé pouze; nepřekračujte doporučenou denní dávku. Pokud jste těhotná nebo kojíte, obraťte se na svého kvalifikovaného lékaře před použitím.

Složení

Jedna kapsle obsahuje:

 • Masquelier Original OPCs - 50 mg (bioflavonoidy získané ze zrnek hroznového vína Vitis Vinifera) - toto množství odpovídá cca 9.000 mg běžného sušeného extraktu z hroznového vína (grape seed extract).
 • Masquelier French Pine Bark Complex - 5 mg (extrakt zíksaný z francouzské pobřežní borovice Pinus Maritima) - toto množství odpovídá cca 625 mg běžného sušeného extraktu z kůry borovice.
 • Mikrokrystalická celulóza - 195 mg (pomácná látka - nerozpustná vláknina, která díky své schopnosti vázat nejen vodu, ale i toxické látky, účinně přispívá k očistě organismu)
 • HPMC (Hydroxypropylmethylcelulóza) - 75 mg (pomocná látka - zaručuje správnou rozpustnost kapsle v organismu)

Kapsle nejsou želatinové. Jsou z přírodních zdrojů (vegetable caspules).

Zpět na stránku s produkty

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Dostupnost: Momentálně nedostupné

6 Ostatních výrobků ve stejné kategorii: