Your browser does not support JavaScript or You have disabled it. Most of the features will not work so please enable JavaScript!

Fermented Ginseng 96 mg, 30 kapslí

759,00 Kč

Fermentovaný ženšen (Panax ginseng), vyrobený z čistého 100% korejského ženšenu, protože obsahuje více ginsenosidů - nejcennějších složek ženšenu. V kapslích Licaps - Fusion Technology™. Pomocí patentovaného procesu fermentace enzymů dokázali vědci vytvořit extrakt ze ženšenu, který působí, jako by již byl metabolizován ve vašem tlustém střevě.

Dostupnost: Momentálně nedostupné

 • O produktu

 • Nejčaštější dotazy

 • Detailní informace, složení

Doporučujeme

Hlavní výhody produktu

 • Sklizeno v optimální době (za 4 až 5 let, než je průmyslový standard 6 let.), aby se maximalizovala nutriční hodnota.
 • Zpracováno pomocí speciální nízkoteplotní vakuové extrakce celého kořene, pro zachování vitamínů (bez vysokoteplotního napařování tradičním zpracováním).
 • NEoloupané, takže klíčové bioaktivní sloučeniny zůstanou nedotčené. Peeling odstraňuje vedlejší kořínky a kořínky vlasů, které nesou klíčové bioaktivní sloučeniny. Pokud se sklizeň uskuteční po 6. roku může dojít ke zmenšení obsahu klíčových prvků.
 • Je vyroben z čistého 100% korejského ženšenu (Panax ginseng). Obsahuje více ginsenosidů, zvláště když kořen není během procesu vaření v páře vystaven vysokému teplu.
 • Používá speciální nízkoteplotní vakuovou extrakci celého kořene. Tento proces pomáhá udržovat vitamíny, profil aminokyselin a organické germánium, které je citlivé na vysokoteplotní zpracování.
 • Díky metodě zpracování obsahuje fenoly, lipidy, 18 esenciálních mastných kyselin, 6 vitamínů, 7 aminokyselin, 8 esenciálních aminokyselin, mastné kyseliny a 18 minerálů, včetně organického germania a polyacetylenu.

Rozdíly v surovině

Pokud jde o ženšen, obvykle si můžete vybrat mezi asijským / korejským ženšenem (Panax ginseng) a americkým ženšenem (Panax quinquefolius) . Existují i ​​jiné byliny, které si říkají ženšen, jako je eleuthero nebo sibiřský ženšen, které ve skutečnosti vůbec ženšenem nejsou.

Kapsle Licaps, klíčová pro stabilituzazivaci trakt

Každá tobolka je hermeticky uzavřena a po naplnění fermentovaným extraktem z ženšenu propláchnuta dusíkem, aby se minimalizovala expozice kyslíku, což přispěje k dlouhodobé stabilitě, účinnosti a trvanlivosti.

Výhody fermentace korejského ženšenu

Výzkum však ukázal, že mnoho z nejcennějších částí ženšenu, zvaných ginsenosidy prochází přímo vaším žaludkem a tenkým střevem, aniž by bylo někdy stráveno.

Teprve když tyto sloučeniny vstoupí do vašeho tlustého střeva, jsou prospěšné bakterie vašeho těla schopné metabolizovat nebo fermentovat ginsenosidy na vstřebatelné sloučeniny, které vaše tělo může využít.

Ale do té doby už může být pozdě. Ginsenosidy již prošly žaludkem a tenkým střevem. Velká část vlastní hodnoty ženšenu je doslova jeden krok od vyloučení z vašeho těla.zazivaci trakt

Pomocí patentovaného procesu fermentace enzymů dokázali vytvořit extrakt ze ženšenu, který působí, jako by již byl metabolizován ve vašem tlustém střevě.

Místo toho, aby prošel přímo vaším žaludkem a tenkým střevem, je fermentovaný ženšen připraven vstřebat se, když ho užijete.

Ve skutečnosti fermentovaný ženšen poskytuje:

 • Zvýšená absorpce nad nefermentovaným extraktem
 • Rychlejší vstřebávání
 • Důslednější absorpce

Pravděpodobně jste mě už slyšeli mluvit o fermentovaných potravinách a jejich obrovských výhodách pro vaše zdraví a můj fermentovaný ženšen není výjimkou.

Výhody ženšenu dle EFSA

 • zlepšení fyzického zdraví (účinky předčí běžně dostupné energetické nápoje i kávu).
 • psychické problémy
 • adaptogen
 • afrodiziakum (zlepšuje erekci)
 • posiluje imunitu
 • zlepšuje krevní oběh
 • je velmi dobře snášen bez vedlejších účinků

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Dostupnost: Momentálně nedostupné

Složení: Fermented Ginseng 96 mg, 30 kapslí, doplněk stravy

Velikost dávky: 1 rostlinná kapsle
Balení obsahuje 30 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Fermentovaný Korejský Panax Ginseng (extrakt z kořene)96 mg***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Ostatní ingredience: rostlinný glycerin, kapsle (HPMC)

1 Ostatních výrobků ve stejné kategorii: