Your browser does not support JavaScript or You have disabled it. Most of the features will not work so please enable JavaScript!

Brahmi 60 kapslí Organic

629,00 Kč

Doplněk s obsahem prášku z listu Brahmi v bio kvalitě. Brahmi (Bacopa monieri) je adaptogenní rostlina. Je známá už po staletí, především z Ajurvédy, kde je velmi ceněna v souvislosti s posílením paměti, pozornosti, duševního výkonu a potlačením nervozity.

Dostupnost: Momentálně nedostupné

  • O produktu

  • Nejčaštější dotazy

  • Detailní informace, složení

Doporučujeme

Nootropikum - zaměření na vyladění a optimalizaci mozkové činnosti. Hlavní účinek nootropik: vnitřní zklidnění, maximální koncentrace, psychická odolnost, výkon (mentální i fyzický).

  •          Duševní zdraví, kognitivní funkce
  •          Koncentraci, paměť a oběh
  •          Duševní výkonnost, paměť, koncentraci a stres
  •          Normální funkci žlučníku
  •          Antioxidant

Brahmi (Bacopa drobnolistá) patří k bylinnám ájurvédské medicíny.  Brahmi - indický název pro dvě byliny Gotu Kola (centela asiatica) a Bacopa (bacopa monnieri).

Bacopa je naplněna bacosidy, aktivními chemickými sloučeninami, které umožňují jeho adaptogenní dopady. V současné době se hodně zkoumá vliv na telomery a na celkové zdraví.

Telomery jsou specializované struktury chromozo­mů, které chrání integritu DNA a stabilitu chromozo­mů. Zkracováním délky telomer se buňky poškozují. Délka telomer člověka je ovlivněna genetickými i environmentálními faktory a má těsný vztah ke stárnutí a rozvoji některých chorob.

Vztah oxidačního stresu a zkracování telomer byl už několika studiemi prokázaný, stejně tak nutnost vyvažovat oxidační kapacitu stravou.

ORGANIC BRAHMI

Doplněk s obsahem prášku z listu Brahmi v bio kvalitě. Brahmi (Bacopa monieri) je adaptogenní rostlina. Je známá už po staletí, především z Ajurvédy, kde je velmi ceněna v souvislosti s posílením paměti, pozornosti, duševního výkonu a potlačením nervozity.

Látky obsažené v Brahmi souvisí s redukcí činnosti enzymu acetylcholinesterázy, který v těle rozkláda neurotransmiter acetylcholin.

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

- Posílení duševního výkonu

- Posílení paměti

- Posílení koncentrace

Čistota produktu

- Všechny složky jsou 100% aktivní

- Produkt je oficiálně certifikován autorizačním úřadem Soil Association jako organický produkt s garantovaným ekologickým původem použitých ingrediencí.

- Použita je výhradně forma kvalitních kapslí rostlinného původu, s obsahem volného prášku (značka Viridian Nutrition nevyužívá formu levnějších tablet z důvodu vysokého obsahu balastních pojiv a lepidel, která mohou tvořit až 50% tablety)

- Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky

- Neobsahuje složky živočišného původu: vhodné pro vegany

- Neobsahuje konzervační prostředky, umělá barviva, pšeničný lepek, pšenici, laktózu, přidané cukry, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovou

– Složky obsažené v produktu pochází z plodin a rostlin od malých lokálních producentů. Jednou z klíčových zásad Viridianu je právě podpora místních farmářů a výrobců (nikoli nadnárodních korporací), s nimiž má velmi korektní a férové vztahy. Viridian tak naplňuje svoje heslo etické vitamíny a rovněž díky tomu garantuje kvalitu svých doplňků, protože má přehled o celém výrobním procesu – doslova od semínka až po finální produkt.

Balení: 60 kapslí (23,7 g)

Dávkování: Berte 1 kapsli denně s jídlem, nebo dle doporučení lékaře.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící, nedoporučí-li lékař. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu a suchu mimo dosah dětí. Je důležité poznamenat, že bacopa je kontraindikována, pokud užíváte léky štítné žlázy, antidepresiva nebo sedativa. Vyhněte se, pokud jste těhotná nebo kojící. 

Složení v 1 veganské kapsli: Brahmi list (Baccopa monnieri) v bio kvalitě 300 mg, veganská celulózová kapsle (hydroxypropylmethylceluloza).

Doplněk stravy v BIO kvalitě.

Dostupnost: Momentálně nedostupné