Multivitamin Daily F20 complex, 90 kapslí

699,00 Kč

Komplex F20 obsahuje směs základních 14 vitamínů a 6 minerálů v dobře absorbovatelných formách a množství, pro podporu řady fyziologických procesů v těle jako mentálního zdraví, zraku, zdravých kostí a zubů, normálního fungování imunitního systému a posílení antioxidační kapacity.

Dostupnost: Momentálně nedostupné

  • O produktu

  • Nejčaštější dotazy

  • Detailní informace, složení

Doporučujeme

Proč uvažovat o multivitamínu?

Protože umožňuje maximalizovat denní příjem živin a doplnit případné nedostatky příjmu ze stravy.

Většinu z nich si tělo nedokáže syntetizovat a je nutné je získávat každý den v určitých úrovních ze stravy, což nemusí být vždy snadné.

Nedostatek řady živin je ve světě zcela běžný a postihuje odhadem 2 miliardy lidí. Chybí nám základní živiny kvůli špatné výživě plné rafinovaných a zpracovaných potravin, snižování obsahu živin v naší půdě a také kvůli účinkům moderního životního stylu, chronického stresu nebo znečištění.

Tato vysoce kvalitní kombinace vitamínů a minerálů, je obohacená pouze o plně aktivované formy látek, připravené doplnit tkáním optimální příjem klíčových živin.

Zaměření na:

  • Kosti a klouby
  • Srdce a cévy
  • Podpora imunitního systému
  • Správné dělení buněk

6 esenciálních minerálů

Zinek, jód a selen patří mezi nejvíce deficitní minerály v lidském těle. Selen a zinek podporují díky své antioxidační funkci imunitní systém. Jód potřebuje naše tělo pro tvorbu hormonů štítné žlázy a pro správnou tvorbu štítné žlázy. Podílí se tak významně na energetickém metabolismu a činnosti nervové soustavy.

Chrom je stopový prvek podporující odpověď organismu na inzulin pro udržení normální hladiny glukózy v krvi.

Mangan v kombinaci se zinkem a mědí přispívají ke správné struktuře kostí.

Obsažené vitamíny

Vitamín A

Vitamín A přispívá k normální funkci imunitního systému, podílí na procesu specializace buněk a podporuje správnou funkci zraku. Je známý také jako retinol, pigment produkovaný v retině oka. Umožňuje nám vidět dobře za šera a správně rozeznávat barvy. Abychom udrželi čistotu našeho produktu, získáváme provitamin A z jednoho mimořádného organismu plného živin, houby zvané blakeslea trispora. Přirozeně produkuje vysoké hladiny beta-karotenu, které naše tělo velmi efektivně přeměňuje na vitamin A.

Metylovaný folát (5-MTHF)

Kyselina listová je nesmírně důležitá zejména v prenatálním vývoji a je také spojena s kognitivním výkonem u starších jedinců. Přispívá k normální krvetvorbě, syntéze aminokyselin a normální funkci imunitního systému a psychické činnosti. Než může organismus kyselinu listovou využít, musí ji nejprve převést na metabolicky aktivní 5-methyltetrahydrofolát. Někteří lidé ale nemohou kyselinu listovou metabolizovat a mohou tak trpět nedostatkem. Náš multi komplex obsahuje biologicky aktivní formu, strukturně identickou s přírodní, kterou mohou naše tkáně okamžitě využít.

Vitamín B12

Vitamin B12 pomáhá tělu vytvářet DNA, vyživuje mozek a nervový systém a podílí se na tvorbě zdravých červených krvinek. Nejprve však musí být v organismu přeměněn na aktivní formu - methylkobalamin.

Vitamín D3 a K2

Účinná kombinace těchto dvou vitamínů v aktivovaných a přirozeně získaných formách, poskytuje silnou podporu tělu v mnoha fyziologických procesech, zejména podpoře zdraví kostí a kardiovaskulárního systému. Vitamin D3 je ve formě dobře využitelného cholekaciferolu, extrahovaného z mořské řasy. Vitamín K2 je v biologicky nejpřístupnější formě menachinon-7 (MK-7).získaný přirozeným fermentačním procesem z geneticky nemodifikovaného kmene Bacillus subtilis natto.

Vitamín E

Náš multivitamín je obohacen o přírodní zdroj vitamínu E (D-alfa-tokoferol), získaného z geneticky nemodifikovaného rostlinného oleje. Tato účinná látka, dokonale absorbovaná lidskou tkání, poskytuje ochranu buněčné membrány před poškozením volnými radikály. Díky svým antioxidačním a protizánětlivým vlastnostem, je nezbytný pro každodenní zdraví každého člověka.

Nutriční informace F20, doplněk stravy

Dávkování: 3 kapsle

Dávek v balení: 30

Množství v dávce:% Denní hodnoty
Vitamín C300 mg300%
Vitamín A900 μg112%
Vitamín D325 μg500%
Vitamín E45 mg375%
Vitamín K275 μg100%
Vitamín B13,6 24mg327%
Vitamín B23,9 mg278%
Vitamín B340 mg250%
Vitamín B518 mg300%
Vitamín B63,3 mg235%
Vitamín B6 (Pyridoxal-5-fosfát)1,5 mg/
Vitamín B7150 μg300%
Vitamín B9600 μg300%
Vitamín B127,5 μg300%
Zinek12 mg120%
Selen105 μg190%
Jód150 μg100%
Měď0,24 μg24%
Mangan1,5 mg75%
Chrom180 μg375%

Složení: inulin, askorbát vápenatý, D-a-tokoferyl hydrogen sukcinát (Vitapherole®️), niacin, bisglycinát zinečnatý, menaquinon-7, stearan hořečnatý, L-selenomethionin, pantothenát vápenatý, bisglycinát manganatý, beta-karoten, thiamin hydrochlorid, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, pyridoxal-5-fosfát monohydrát, metyltetrahydroftalová kyselina (Quatrefolic®️), bisglycinát manganatý, pikolinát chromitý, biotin, jodid draselný metylkobalamin, složení tobolky: hydroxypropylmethylcelulosa, oxid titaničitý

Dostupnost: Momentálně nedostupné

5 Ostatních výrobků ve stejné kategorii: