Sleva! Antioxidanty

Antioxidanty

3 114,00 Kč

-265,00 Kč

Běžná cena:3 379,00 Kč

Kril olej pro dospělé, Kyselina alfa-linolenová s Astaxanthinem, MSM, Resveratrol, Ubiquinol a Vitamín C - 6 statečných pro udržení přirozeného mládí a zdraví.

Dostupnost: Momentálně nedostupné

 • O produktu

 • Nejčaštější dotazy

 • Detailní informace, složení

Doporučujeme

Volné radikály mají tendenci shromažďovat se v buněčných membránách (peroxidace lipidů), což způsobuje, že se buněčné lipidy stávají náchylnými k poškození oxidací. Když se to stane, buněčná membrána se stane křehkou a děravou, což způsobí, že se buňka nakonec rozpadne a zemře. 
 
Volné radikály mohou výrazně ovlivnit naše DNA narušením jejího zdvojení, tím, že zasáhnou do údržování DNA a prolomí nebo změní její strukturu reakcí s bází DNA. Volné radikály jsou spojeny s více než 60 různými onemocněními, včetně:

 • Rakovina
 • Parkinsonova choroba
 • Alzheimerova choroba
 • Šedý zákal
 • Ateroskleróza

Pokud naše tělo nemá dostatečnou ochranu, volné radikály se mohou stát nekontrolovatelnými, což způsobí, že naše buňky špatně fungují. To může vést k degradaci tkáně a tím pádem narůstá riziko chorob. V tom případě nastává čas pro antioxidanty.

Co najdete v balíčku 6 produktů a proč?

Kril olej pro dospělé, 60 tablet

Je mořský olej z korýše krunýřovky a obsahuje antioxidanty a omega-3 mastné kyseliny (DHA a EPA). Asi polovina mozku a očí se skládá z tuků, z nichž mnohé jsou DHA – základní živinou pro optimální funkci mozku a očí. Podporuje také silné kognitivní funkce tím, že podporuje optimální funkci neuronů. Podporuje schopnost soustředit se a má vliv na řízení motorické části mozku, které hrají významnou roli při svalových funkcích a koordinaci. Cholin (DHA) hraje v mozku roli v produkci acetylcholinu – neurotransmiteru potřebného pro paměť a jiné mozkové funkce svalové kontroly. Stimuluje růst neuronů a vývoj včetně posílení synapsí. Sofistikované funkce jako je učení a paměť vyžadují vysoce kvalitní odesílání neuronových signálů.

Kyselina alfa-linolenová s Astaxanthinem, 30 tablet

Proč je kyselina alfa-linolenová důležitá pro naše zdraví?

Kyselina alfa-linolenová je důležitá zejména pro řízení a souhru životních procesů v organismu. Podporuje správnou funkci buněčných stěn, nervů, imunity a srdečně-cévního systému. Obecný nedostatek esenciálních nenasycených mastných kyselin v organismu se může projevit zhoršenou kvalitou pokožky, nehtů a vlasů.

Astaxanthin - I když se technicky jedná o karotenoid, věřím, že tento antioxidant si zaslouží svou vlastní zvláštní zmínku díky svým vynikajícím nutričním přednostem. Astaxanthin je mořský karotenoid tvořený řasou Haematococcus pluvialis, když jeho zásoba vody vyschne, sám si dodá ochranu před ultrafialovým zářením.

Astaxanthin je nejsilnějším karotenoidem v pohlcování volných radikálů. Je 65x silnější než vitamín C, 54x silnější než beta-karoten a 14x silnější než vitamín E.

Stejně jako resveratrol také může překonat bariéru mezi krví a mozkem a bariéru mezi krví a sítnicí – něco, co beta-karoten ani lykopen nedokáží. Astaxanthin je také účinnější než jiné karotenoidy při "chlazení vazby kyslíku," určitého typu oxidace způsobeného slunečním zářením a různými organickými materiály. Astaxanthin je 550x silnější než vitamín E a 11x silnější než beta-karoten v neutralizaci této vazby kyslíku.

MSM, organický komplex síry, 1000 mg, 60 tablet

L - methionin - aminokyselina síry podporuje v těle produkci Glutathionu (podporuje imunitu, vitalitu a revitalizaci organismu; chrání organismus před oxidačním stresem) . Při metabolismu L - Methioninu vzniká látka S-adenosylmethionin (SAMe), která se podílí na udržování fluidity membrán a tvorbě významného buněčného antioxidantu Glutathionu. Jaterní onemocnění jsou velmi často provázena poklesem SAMe v buňkách.

R - alfa lipoová kyselina - zvyšuje hladinu Glutathionu; R - alfa lipoová kyselina nabízí lepší biologickou dostupnost.

Kyselina alfa-lipoová - Kromě svých schopností zachycovat volné radikály jako silný antioxidant, je rovněž:

 • skvělý modifikátor genové exprese ke snížení zánětu
 • velmi silný chelátor těžkých kovů
 • zesilovač citlivosti na inzulín

Kyselina alfa-lipoová je jediným antioxidantem, který může být snadno přepravován do mozku, což nabízí řadu výhod pro osoby s mozkovým onemocněním jako je Alzheimerova choroba. Kyselina alfa-lipoová může také regenerovat jiné antioxidanty jako je vitamin C a E a glutathion. To znamená, že pokud naše tělo již vyčerpalo tyto antioxidanty, kyselina alfa-lipoová může pomoci k jejich obnově.

Organické síry (zeleninová směs) - přirozeně se vyskytující organické sloučeniny síry se nachází v určité zelenině. Jedna taková skupina živin tzv. isothiocyanates jsou odvozeny od sloučenin obsahujících síru a nacházejí se v brukvovité zelenině, jako je brokolice, kapusta a listová zelenina. Alicin další organická sloučenina síry je prospěšná fytochemická část, která se nalézá v česneku .

Resveratrol, 100 mg, 30 tablet

Resveratrol – nachází se v některých druzích ovoce, jako jsou hrozny, zelenina, kakao a červené víno, tento antioxidant může překonat bariéru mezi krví a mozkem tím, že poskytuje ochranu mozku a nervovému systému.

Resveratrol byl vytvořen tak efektivně, že umí odvracet choroby související se stárnutím, až byl dokonce nazván "pramenem mládí". 

Ubiquinol, 100 mg, 30 tablet

CoQ10 (Ubiquinone) - používá jej každá buňka našeho těla, CoQ10 je přeměněn naším tělem na svou redukovanou podobu, tzv.ubiquinol, který dokáže maximalizovat své účinky. Koenzym Q10 byl již předmětem tisíců studií. Kromě toho, že nás přirozeně chrání před volnými radikály.

Jste-li mladší než 25 let, vaše tělo může přeměnit CoQ10 na ubiquinol bez problémů. Nicméně když člověk stárne, tělo musí stále více a více převádět zoxidovaný CoQ10 na ubiquinol, proto možná bude vhodné, abyste užívali doplněk stravy s ubiquinolem.

Vitamín C, 60 tablet

Vitamin C - vysloužil si přezdívku "dědeček" tradičních antioxidantů, má celou řadu úžasných zdravotních předností. Jako antioxidant nám vitamín C může pomoci:

 • zvítězit nad oxidací tím, že působí jako hlavní donor elektronů
 • udržovat optimální průtok elektronů v našich buňkách
 • chránit proteiny, lipidy a další životně důležité molekulární prvky v našem těle
 • je také nezbytný pro syntézu kolagenu, který je důležitou strukturální složkou kostí, cév, šlach a vazů

Vitamin C můžete získat ze surové, organické zeleniny a ovoce, ale můžete ho také užívat jako doplněk stravy nebo intravenózně (IV). Osobně nejsem příznivcem tradičního vitaminu C jakožto antioxidačního doplňku stravy na trhu, protože není dostatečně biologicky dostupný, jak se tvrdí. Pokud chceme užívat doplněk strevy s vitaminem C, měli bychom se rozhodnout pro jeho varianty vyrobené lipozomální technologií, která umožňuje, aby byly živiny lépe absorbovány našimi buňkami.

Více informací o antioxidantech naleznete v našem článku:

Antioxidanty

Zpět na stránku s produkty!

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Dostupnost: Momentálně nedostupné

6 Ostatních výrobků ve stejné kategorii: