Sleva! Léčit závislosti

Léčit závislosti

2 293,00 Kč

-206,00 Kč

Běžná cena:2 499,00 Kč

Kudzu, Chlorella, MSM, Resveratrol a Vitamín C - Zápolíte se závislostí na alkoholu a tabáku? Podpořte svůj organismus během odvykací kúry. Vyzkoušejte produkty jako prevenci a podpůrné přípravky při odstraňování závislosti.

Dostupnost: Momentálně nedostupné

 • O produktu

 • Nejčaštější dotazy

 • Detailní informace, složení

Doporučujeme

Vyzkoušejte produkty jako prostředek ke snížení potřeby příjmu alkoholu a závislosti na tabáku, podpořte organismus v detoxikaci.

Podpořte svůj organismus během odvykací kúry.

Co najdete v balíčku 5 produktů a proč?

Kudzu, 500g

V roce 1993 byly v kořenu kudzu zjištěny izoflavony, které podle předpokladů hrají klíčovou roli v boji proti závislosti. Mezi nejdůležitější z nich patří: daidzin (aglokon), daidzein (glykosid), puerarin a genistein. Podle provedených zkoušek mohou tyto látky na jedné straně způsobovat snížení potřeby příjmu alkoholu a na druhé straně podporují očišťování organismu od toxických látek vzniklých v důsledku rozkladu alkoholu. Kudzu je navíc bohatým zdrojem železa a jiných minerálních složek (sodík, vápník) a sacharidů (především škrobů) s vysokou výživnou hodnotou, které mají vyšší kalorickou hodnotu než med. Z tohoto poznatku vyvodily vědci dva závěry:

 1. Kudzu je možné využít při prevenci alkoholismu jako podpůrný přípravek při odstraňování závislosti.
 2. Kudzu je podpůrný prostředek při léčbě vzniklých důsledků požívání alkoholu (detoxikace jater, trávicí problémy, slabý krevní oběh, bolesti hlavy a svalů, nesprávná činnost nervového systému, celkové oslabení a vyčerpání organismu).
 

Americký časopis „Alternative Medicine review“ uvedl v srpnu 2000 informaci, že Dr. Scott Lukas z Filadelfie léčil 70 osob, které trpěly závislostí na alkoholu tak, že jim podával kořen kudzu. Ukázalo se, že v průběhu 1–2 týdnů po zahájení léčby všichni pacienti pociťovali sníženou touhu po alkoholu, a přitom se neobjevily žádné vedlejší účinky užívání přípravku. Je třeba dodat, že Dr. Lukase podporoval Americký národní institut pro boj s alkoholismem.

Více o regeneračních a detoxikačních vlastnostech naleznete zde:

Více informací naleznete v článku o Kudzu

Chlorella, 450 tablet

Schopnost detoxikace chlorely je způsobena jedinečnou buněčnou stěnou. Ukázalo se, že buněčné stěny chlorelly mají tři vrstvy, z nichž silnější střední vrstva obsahuje mikrovlákna z celulózy.

Klinické studie a lékařské výzkumy ukázaly, že toxiny, jako je arzen, rtuť, olovo, pesticidy, insekticidy, kadmium, uran, P.C.B., radioaktivní materiály atd. byly úspěšně vyloučeny z lidského těla pomocí vazeb buněčné stěny -  dochází tak k absorpci toxinů a k jejich bezpečnému vyloučení z organismu.

Např. Kadmium je prokazatelně toxický kovový prvek podezřelý z přispívání k vysokému krevnímu tlaku a ateroskleróze. To je jeden z důvodů, proč cigaretový kouř, obsahující kadmium, je tak toxický pro lidi, kteří tento vzduch vdechují podruhé.

MSM, 60 tablet

MSM vám pomůže s detoxikací těla, optimální cirkulací krve, urychlením růstu vlasů a nehtů a v neposlední řadě se vstřebáváním živin z potravy.
 

L - methionin - aminokyselina síry podporuje v těle produkci Glutathionu (podporuje imunitu, vitalitu a revitalizaci organismu; chrání organismus před oxidačním stresem) . Při metabolismu L - Methioninu vzniká látka S-adenosylmethionin (SAMe), která se podílí na udržování fluidity membrán a tvorbě významného buněčného antioxidantu Glutathionu. Jaterní onemocnění jsou velmi často provázena poklesem SAMe v buňkách.

R - alfa lipoová kyselina - zvyšuje hladinu Glutathionu; R - alfa lipoová kyselina nabízí lepší biologickou dostupnost.

Organické síry (zeleninová směs) - přirozeně se vyskytující organické sloučeniny síry se nachází v určité zelenině. Jedna taková skupina živin tzv. isothiocyanates jsou odvozeny od sloučenin obsahujících síru a nacházejí se v brukvovité zelenině, jako je brokolice, kapusta a listová zelenina. Alicin další organická sloučenina síry je prospěšná fytochemická část, která se nalézá v česneku.

Resveratrol 50 mg, 30 tablet (purple defense)

Podle studií je resveratrol zodpovědný za dlouhověkost tím, že chrání DNA před poškozením a pomáhá chránit buňky před zhoubným bujením. Podílí se aktivně na zpomalování buněčného cyklu přirozeného stárnutí. Ovlivňuje činnost Sirtuinů v těle a zesiluje jejich aktivitu při obraně dědičné informace a samotné DNA.

Potravinový doplňek Resveratrol obsahuje nejvýkonější antioxidační složky (potravinové a ovocné komplexy) z přírodních šetrně zpracovaných surovin a směs stopových prvků a antioxidant resveratrol.

Rostliny vystavené pesticidům a herbicidům mají menší potřebu vytvářet takové sloučeniny. A proto tyto rostliny produkují méně antioxidantů než organicky pěstované potraviny.

POZOR na nezměrnou a přehnanou konzumaci velkého množství ovoce nebo zeleniny bohatých na polyfenoly (cibule, brokolice, pórek, artičoky, brambory, jahody, švestky a další).

Navíc každá kapsle produktu Resveratrol obsahuje stejné množství resveratrolu jako cca 9,3 litrů červeného vína.

Vitamín C, 60 tablet

Liposomální Vitamín C je dodáván pomocí kapsle „Licaps“ místo běžné tobolky. Technologie Licaps využívá inovativního postupu „Fusion technology“ k utěsnění kapsle bez použití pruhování.

Metoda zpracování poskytuje řadu výhod:

 • Snižuje oxidační potenciál během plnícího procesu kapsle
 • Zvyšuje kvalitu kapsulí, které jsou hermeticky uzavřeny
 • Zvyšuje trvanlivost díky přesnému plnění a uzavírání kapsule do jednoho celku
 

Další výhody liposomálního zpracování vitamínu C

 • Obsahuje fosfolipidy, které pomáhají chránit buněčné membrány a vytvářejí liposomy
 • Využívá lipozomální technologii pro vysokou biologickou dostupnost po Vaše tělo a optimální zažívání vitamínu C
 • Zahrnuje slunečnicový lecitin emulgátor – vyhýbá se emulgátorům založených na sóji
 • Pochází od předního světového kvalitního výrobce s více než stoletou zkušeností v oblasti technologické inovace dávkování

 


Zpět na stránku s produkty!

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Dostupnost: Momentálně nedostupné

6 Ostatních výrobků ve stejné kategorii: