Sleva! Pro zdravé srdce a cévy

Pro zdravé srdce a cévy

3 663,00 Kč

-316,00 Kč

Běžná cena:3 979,00 Kč

Krill olej pro dospělé, Resveratrol, Ubiquinol 90 pcs, Vitamin C 60 pcs a Vitamín D. 5 produktů pro pro podporu zdravého srdce. Vytvořte si antioxidační ochranu pro srdce a cévy. Zajistěte si prevenci oběhových onemocnění a infarktu myokardu.

Dostupnost: Momentálně nedostupné

  • O produktu

  • Nejčaštější dotazy

  • Detailní informace, složení

Doporučujeme

Vytvořte si antioxidační ochranu pro srdce a cévy. Zajistěte si prevenci oběhových onemocnění a infarktu myokardu.

Co najdete v balíčku 5 produktů a proč?

Kril olej pro dospělé, 60 tablet

Kril olej je mořský olej z korýše krunýřovky a obsahuje antioxidanty a omega-3 mastné kyseliny (DHA a EPA) pro podporu zdravého srdce. Omega-3 mastné kyseliny v Kril oleji jsou tak výrazně biologicky dostupnější než v rybím tuku díky fosfolipidům, protože dovolí EPA a DHA vstoupit přímo do vašich buněk. Bohužel standardní rybí tuky (a podřadnější značky Kril oleje) postrádají tyto komplexní fosfolipidy. Místo toho obsahují omega-3 mastné kyseliny v méně výhodné formě volných triglyceridů. Kril olej včetně unikátního antioxidantu astaxanthinu a fosfolipidů tak podporují mnohem lepší absorpci než rybí tuk, který má nízký obsah antioxidantů a rychle oxiduje ve vašem těle. Kril olej poskytuje ochranu proti volným radikálům.

Resveratrol 100 mg, 30 tablet

Pomáhá podporovat zdraví srdce a podporuje cévní pružnost (zdravých krevních lipidů a krevní oběh). Obsahuje nejvýkonější antioxidační složky (potravinové a ovocné komplexy) z přírodních šetrně zpracovaných surovin a směs stopových prvků a antioxidant resveratrol. Jádro produktu tvoří černý rybíz, extrakt z hroznových jader, extrakt z hroznové slupky, extrakt ze švestky, křídlatka japonská - extrakt z kořene (obsahuje 50% přírodního resveratrolu) a čistý resveratrol.

Ubiquinol, 100 mg, 90 tablet

Ubiquinol je bioaktivní neoxidovaná forma koenzymu Q10. Podporuje zdraví vašeho srdce a poskytne vašemu tělu větší obranu před oxidačním stresem. Působí jako silný antioxidant, pomáhá chránit před volnými radikály. Kromě toho přináší Ubiquinol antioxidační ochranu, kterou oxidovaná forma koenzymu Q10 nemůže poskytnout, a tak chrání vaše srdce a další orgány před poškozením volnými radikály.

Vitamín C, 60 tablet

Vitamín c pomáhá zvládat oxidační stres. Biologická dostupnost u běžného doplňku stravy s vitamínem C pro vaše tělo je přibližně nižší než 20%. Liposomální vitamín C představuje zvýšení biologické dostupnosti vitamínu C v porovnání s tradičními doplňky stravy. To je možné díky nové technologii s názvem lipozomy, které byly použity pro zvýšení vstřebávání živin. Liposomy jsou mikrospokopické částice tuku vzniklé z fosfolipidů a pomáhají přímému transportu vitamínu C do vašich buněk.

Vitamín D, 1000 IU per střik, 180 dávek

Vitamín D je důležitý pro zdravý cévní systém. Protože současné vědecké výzkumy dokazují, že všechny buňky a tkáně v těle jsou receptory vitamínu D – a docházejí tak k závěru, že všechny buňky a tkáně potřebují ke svému správnému fungování vitamín D. Jde totiž o jeho působení jako látky protinádorové, imunologicky aktivní a kardioprotektivní (chránící srdce).Vitamin D je velmi důležitý v prevenci oběhových onemocnění a infarktu myokardu. 

Vitamín D Sprej je dodáván do vašeho těla v takové formě, že ho tělo může okamžitě začít využívat. Stručně řečeno, stříknete si jemnou mlhu tohoto spreje do úst, polknete, a základní živiny jsou rychle dodány do vašeho oběhového systému, tkání a buněk. Drobné nanodroplety™ v každém spreji jsou určeny k uvolnění vitamínu D3 ustáleným, časově řízeným způsobem, který zaručuje dlouhodobý užitek a ještě další posílení účinnosti.

Zpět na stránku s produkty!

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Dostupnost: Momentálně nedostupné

6 Ostatních výrobků ve stejné kategorii: