Sleva! Pro léčbu kandidózy

Pro léčbu kandidózy

2 401,00 Kč

-198,00 Kč

Běžná cena:2 599,00 Kč

Colostrum Candida, Chlorella a Vitamín C - na léčbu kandidózy. Posilte obranyschopnost organismu. Podpořte hojení gynekologických zánětů. Odstraňte plísně v tělesných dutinách a na pokožce.

Dostupnost: Momentálně nedostupné

  • O produktu

  • Nejčaštější dotazy

  • Detailní informace, složení

Doporučujeme

Posilte obranyschopnost organismu. Podpořte hojení gynekologických zánětů. Odstraňte plísně v tělesných dutinách a na pokožce.

Co najdete v balíčku 3 produktů a proč?

Colostrum CANDIDA, 120 kapslí

obsahuje dvě důležité složky – kolostrum a PROBIOTIKA. Kolostrum podpoří imunitní systém a PROBIOTIKA vyživují užitečné střevní bakterie. Působí přímo ve střevě, kde sídlí 79% zdraví. Obsahuje látky posilující obranný systém organismu (imunoglobuliny, růstové faktory a proteiny). Primární oblastí použití kolostra je stimulace lidského imunitního systému, regenerace organismu.

Chlorella, 450 tablet

je vhodné prebiotikum pro probiotické kultury obsažené v Colostrum CANDIDA. Posiluje obranyschopnost organismu, působí protizánětlivě, zvláště u kožních chronických i akutních zánětů, u vředových procesů kůže a u zánětů nosohltanu, ničí plísně, kvasinky a některé typy virů a bakterií, podporuje hojení gynekologických zánětů, odstraňuje plísně v tělesných dutinách a na pokožce.

Vitamín C, 180 kapslí

pomáhá hojit rány a přispívá k regeneraci organismu. Působí jako hlavní antioxidant v těle proti oxidaci a stárnutí. Podporuje hojení zánětů.

 

Zpět na stránku s produkty!

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Dostupnost: Momentálně nedostupné

6 Ostatních výrobků ve stejné kategorii: