Sleva! Pro energii

Pro energii

2 543,00 Kč

-226,00 Kč

Běžná cena:2 769,00 Kč

Kril olej pro dospělé, Vitamín B12, Vitamín D, Ubiquinol, Vitamín C - pro energii. Mějte více energie a zdraví pro váš aktivní život. Podpořte celkovou energetickou bilanci organismu.

Dostupnost: Momentálně nedostupné

  • O produktu

  • Nejčaštější dotazy

  • Detailní informace, složení

Doporučujeme

Udržte si normální hladinu energie pro celý den a podpořte zdravou nervovou činnost, včetně duševní bdělosti.

Mějte více energie a zdraví pro váš aktivní život. Podpořte celkovou energetickou bilanci organismu.

Co najdete v balíčku 5 produktů a proč?

Kril olej pro dospělé, 60 tablet

Kril olej je mořský olej z korýše krunýřovky a obsahuje antioxidanty a omega-3 mastné kyseliny (DHA a EPA) pro podporu zdravého srdce. Omega-3 mastné kyseliny v Kril oleji jsou tak výrazně biologicky dostupnější než v rybím tuku díky fosfolipidům, protože dovolí EPA a DHA vstoupit přímo do vašich buněk. Bohužel standardní rybí tuky (a podřadnější značky Kril oleje) postrádají tyto komplexní fosfolipidy. Místo toho obsahují omega-3 mastné kyseliny v méně výhodné formě volných triglyceridů. Kril olej včetně unikátního antioxidantu astaxanthinu a fosfolipidů tak podporují mnohem lepší absorpci než rybí tuk, který má nízký obsah antioxidantů a rychle oxiduje ve vašem těle. Kril olej poskytuje ochranu proti volným radikálům.

Vitamín B12, 1000 mcg, 32 dávek

Vitamín B12 ve spreji je největší každodenní stimulátor energie od dob objevení kávy. Nanotechnologie zaručuje časově kontrolované uvolňování vitamínu B12 pro váš delší užitek a zvýšený účinek z každé jednotlivé dávky. Vitamín B12 ve spreji skvěle chutná a velmi rychle sevstřebává.

  • pomáhá udržovat normální hladinu energie
  • podporuje zdravé nervové činnosti, včetně duševní bdělosti
  • podporuje normální hladinu homocysteinu pro zdravé srdeční funkce
  • pomáhá při příležitostném stresu a nespavosti
  • podporuje zdravý růst buněk a jejich ochranu
  • podporuje normální funkce imunitního systému
  • podporuje normální metabolismus sacharidů a tuků

Vitamín D 1000 IU per střik, 180 dávek

Současné vědecké výzkumy dokazují, že všechny buňky a tkáně v těle jsou receptory vitamínu D – a docházejí tak k závěru, že všechny buňky a tkáně potřebují ke svému správnému fungování vitamínu D; většina lidí trpí nedostatkem tohoto vitaminu. Vitamin D podporuje mozkovou činnost. Vitamin D pomáhá chránit před onemocněními, především nervového systému, jakými jsou roztroušená skleróza nebo jen „obyčejná“ deprese. Vitamin D je důležitý také pro zdravé srdce, dlouhověkost buněk a buněčnou tvorbu, zdravou pokožku, zdravou slinivku, pomalý proces stárnutí, kvalitní spánek, skvělý sluch a zrak, zdravé reprodukční orgány, lepší sportovní výkony, regulaci metabolismu cukrů a tuků, zdravé vlasy a vlasové folikuly, silné a zdravé kosti a absorpci vápníku, svaly a správné trávení a vstřebávání jídla.

Ubiquinol, 100 mg, 30 tablet

 Ubiquinol je bioaktivní neoxidovaná forma koenzymu Q10. Pomáhá produkovat více energie pro vaše buňky a funguje jako prevence proti chronické únavě a bolestem svalů. Působí jako silný antioxidant a pomáhá chránit před volnými radikály.

Unikátní zpracování v technologii „Caplique“ zajišťuje čistotu a zvýšenou absorpci koenzymu Q10. Tabletky neobsahují žádné změkčovadla a chemické látky, které jsou schopny narušit váš endokrinní systém. To zaručuje 100% přírodní receptura, která umožňuje dosáhnout vyšší koncentrace oběhu koenzymu Q10 v krvi.

Vitamín C, 60 tablet

Receptura obsahuje novou liposomální technologii pro lepší biologickou dostupnost. U běžného doplňku stravy s vitamínem C je dostupnost pro vaše tělo nižší než 20%. Liposomální vitamín C představuje zvýšení biologické dostupnosti vitamínu C v porovnání s tradičními doplňky stravy. To je možné díky nové technologii s názvem liposomy, které byly použity pro zvýšení vstřebávání živin. Liposomy jsou mikrospokopické částice tuku vzniklé z fosfolipidů a pomáhají přímému transportu vitamínu C do vašich buněk. 

Zpět na stránku s produkty!

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Dostupnost: Momentálně nedostupné

6 Ostatních výrobků ve stejné kategorii: