Sleva! Pro zpomalení příznaků stárnutí

Pro zpomalení příznaků stárnutí

4 204,00 Kč

-345,00 Kč

Běžná cena:4 549,00 Kč

Ubiquinol 90pcs, Vitamín C 60 pcs, Kril olej pro dospělé, Vitamín D, Resveratrol a Kyselina alfa-linolenová (ALA) s Astaxanthinem - pro zpomalení příznaků stárnutí. Chraňte buňky před poškozením volnými radikály a oxidací, která je spojena s procesem stárnutí.

Dostupnost: Momentálně nedostupné

 • O produktu

 • Nejčaštější dotazy

 • Detailní informace, složení

Doporučujeme

Pro zpomalení příznaků stárnutí. Chraňte buňky před poškozením volnými radikály a oxidací, která je spojena s procesem stárnutí.

Co najdete v balíčku 6 produktů a proč?

Ubiquinol, 100 mg, 90 kapslí

Ubiquinol je bioaktivní neoxidovaná forma koenzymu Q10. Pomáhá produkovat více energie pro vaše buňky a funguje jako prevence proti chronické únavě a bolestem svalů. Působí jako silný antioxidant a pomáhá chránit před volnými radikály.

O ubiquinolu bylo prokázáno, že je lépe stravitelný než konvenční koenzym Q10.

Unikátní zpracování v technologii „Caplique“ zajišťuje čistotu a zvýšenou absorpci koenzymu Q10. Tabletky neobsahují žádná změkčovadla a chemické látky, které jsou schopny narušit váš endokrinní systém. To zaručuje 100% přírodní receptura, která umožňuje dosáhnout vyšší koncentrace oběhu koenzymu Q10 v krvi.

 • pomáhá tvořit více energie pro naše buňky
 • poskytuje podporu pro zdraví našeho srdce, imunitního systému a nervové soustavy
 • pomáhá redukovat známky běžného stárnutí
 • pomáhá udržovat hladinu krevního tlaku v normálním rozmezí
 

Jste-li mladší než 25 let, vaše tělo může přeměnit CoQ10 na ubiquinol bez problémů. Nicméně když člověk stárne, tělo musí stále více a více převádět zoxidovaný CoQ10 na ubiquinol, proto možná bude vhodné, abyste užívali doplněk stravy s ubiquinolem.

Vitamín C, 1000 mg, 60 tablet

Vitamín C pomáhá hojit rány a přispívá k regeneraci organismu. Působí jako hlavní antioxidant v těle proti oxidaci a stárnutí. Podporuje hojení zánětů.

Vitamin C - vysloužil si přezdívku "dědeček" tradičních antioxidantů, má celou řadu úžasných zdravotních předností. Jako antioxidant nám vitamín C může pomoci:

 • zvítězit nad oxidací tím, že působí jako hlavní donor elektronů
 • udržovat optimální průtok elektronů v našich buňkách
 • chránit proteiny, lipidy a další životně důležité molekulární prvky v našem těle
 • je také nezbytný pro syntézu kolagenu, který je důležitou strukturální složkou kostí, cév, šlach a vazů
 

Vitamin C můžete získat ze surové, organické zeleniny a ovoce, ale můžete ho také užívat jako doplněk stravy nebo intravenózně (IV). Osobně nejsem příznivcem tradičního vitaminu C jakožto antioxidačního doplňku stravy na trhu, protože není dostatečně biologicky dostupný, jak se tvrdí. Pokud chceme užívat doplněk strevy s vitaminem C, měli bychom se rozhodnout pro jeho varianty vyrobené lipozomální technologií, která umožňuje, aby byly živiny lépe absorbovány našimi buňkami.

Kril olej pro dospělé, 60 tablet

Kril olej je mořský olej z korýše krunýřovky a obsahuje antioxidanty a omega-3 mastné kyseliny (DHA a EPA) pro podporu zdravého srdce. Omega-3 mastné kyseliny v Kril oleji jsou tak výrazně biologicky dostupnější než v rybím tuku díky fosfolipidům, protože dovolí EPA a DHA vstoupit přímo do vašich buněk. Bohužel standardní rybí tuky (a podřadnější značky Kril oleje) postrádají tyto komplexní fosfolipidy. Místo toho obsahují omega-3 mastné kyseliny v méně výhodné formě volných triglyceridů. Kril olej včetně unikátního antioxidantu astaxanthinu a fosfolipidů tak podporují mnohem lepší absorpci než rybí tuk, který má nízký obsah antioxidantů a rychle oxiduje ve vašem těle. Kril olej poskytuje ochranu proti volným radikálům.

Podporuje schopnost soustředit se a má vliv na řízení motorické části mozku, které hrají významnou roli při svalových funkcích a koordinaci. 

Vitamin D, 1000 IU per střik, 180 dávek

Současné vědecké výzkumy dokazují, že všechny buňky a tkáně v těle jsou receptory vitamínu D – a docházejí tak k závěru, že všechny buňky a tkáně potřebují ke svému správnému fungování vitamínu D; většina lidí trpí nedostatkem tohoto vitaminu. Vitamin D podporuje mozkovou činnost. Vitamin D pomáhá chránit před onemocněními, především nervového systému, jakými jsou roztroušená skleróza nebo jen „obyčejná“ deprese. Vitamin D je důležitý také pro zdravé srdce, dlouhověkost buněk a buněčnou tvorbu, zdravou pokožku, zdravou slinivku, pomalý proces stárnutí, kvalitní spánek, skvělý sluch a zrak, zdravé reprodukční orgány, lepší sportovní výkony, regulaci metabolismu cukrů a tuků, zdravé vlasy a vlasové folikuly, silné a zdravé kosti a absorpci vápníku, svaly a správné trávení a vstřebávání jídla.

Resveratrol 50 mg, 30 tablet (Purple defense)

Podle studií je resveratrol zodpovědný za dlouhověkost tím, že chrání DNA před poškozením a pomáhá chránit buňky před zhoubným bujením. Podílí se aktivně na zpomalování buněčného cyklu přirozeného stárnutí. Ovlivňuje činnost Sirtuinů v těle a zesiluje jejich aktivitu při obraně dědičné informace a samotné DNA.

Potravinový doplňek Resveratrol obsahuje nejvýkonější antioxidační složky (potravinové a ovocné komplexy) z přírodních šetrně zpracovaných surovin a směs stopových prvků a antioxidant resveratrol.

 • černý rybíz, extrakt z hroznových jader, extrakt z hroznové slupky, extrakt ze švestky
 • křídlatka japonská - extrakt z kořene (obsahuje 50% přírodního resveratrolu)
 • čistý resveratrol

Kyselina alfa-linolenová (ALA) s Astaxanthinem, 30 tablet

Pro koho je kyselina alfa-linolenová vhodný doplněk?

 • pomáhá jako doplněk při léčbě zvýšené hladiny cholesterolu, srdečních onemocnění a vysokého krevního tlaku
 • pomáhá snižovat hladinu cholesterolu a působí pozitivně na kvalitu cév
 • zlepšuje průběh zánětlivých procesů v srdečně-cévní oblasti (redukuje riziko vzniku srdečního infarktu)
 • může zmírňovat projevy autoimunitních onemocnění jako je psoriáza nebo chronický únavový syndrom (příznivě ovlivňuje imunitu)
 • pozitivně napomáhá při onemocnění centrální i periferní nervové soustavy
 • přispívá k rozvoji mozku a nervové tkáně (Vědecké stanovisko EFSA ze dne 7.4.2011, dostupné na http://www.bezpecnostpotravin.cz/)
 
Jak ještě navíc podpořit imunitní systém?
 • jezte zdravé ekologicky pěstované potraviny na základě vašeho metabolického typu
 • pravidelně cvičte
 • kontrolujte si dostatek vitamínu D
 • zkuste udržet stres v rozumné míře
 • vyhněte se tabáku
 

Astaxanthin s ALA potenciálně

 • Podporuje váš mozek a nervový systém před volnými radikály
 • Podporuje vaše klouby a kosterní systém
 • Pomáhá zvýšit sílu a vytrvalost (zotavení po výkonu)
Navíc Astaxanthin pomáhá podporovat vaše imunitní zdraví.


Zpět na stránku s produkty!

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Dostupnost: Momentálně nedostupné

6 Ostatních výrobků ve stejné kategorii: