Sleva! Detoxikace

Detoxikace

2 293,00 Kč

-206,00 Kč

Běžná cena:2 499,00 Kč

Kudzu, Chlorella, MSM, Resveratrol a Vitamín C - Zbavte se toxických těžkých kovů, plísní v tělesných dutinách a na pokožce. Pročistěte střeva, játra a krevní oběh od toxinů.

Dostupnost: Momentálně nedostupné

 • O produktu

 • Nejčaštější dotazy

 • Detailní informace, složení

Doporučujeme

Náš každodenní život, hlavně ve městech, nás vystavuje tisícům toxinům a chemikáliím (ve vzduchu, vodě, jídle, a další). Také jíme více cukru a běžně zpracované potraviny, než kdy předtím, včetně různých stimulantů a podpůrných farmak.

Chcete pomoci snížit riziko civilizačních chorob a vyhnout se nepříjemným příznakům, únavě a častým nachlazením?

Detoxikace se neobejde bez různých podpůrných metod, které zahrnují procesy, jako jsou očista střeva (přírodní), obnovení rovnováhy střevní flóry (strava bohatá na prebiotika a probiotika), odstranění toxinů a doplnění důležitých živin. Proto je důležité, aby po detoxikaci došlo k nastavení optimální zdravé stravy ušité na míru pro váš organismus včetně zavedení pravidelné fyzické aktivity.

Pokud trpíte zdravotními obtížemi, anomáliemi, chronickými onemocněními konzultujte detoxikační kúru s vaším odborným lékařem.

Nepodceňujte pravidelný pitný režim čisté vody.

Dostatečné množství čisté vody je potřeba k odplavování nežádoucích látek a různých metabolických zplodin a stejně tak umělých součástí z běžných potravin. Zkuste se vyhnout chemickým látkám z potravin či jiným zdrojům - alkohol, tabák, cukr, mnohé běžně dostupné léky...zde naleznete seznam 16 potravin, které je lepší omezit nebo raději nejíst úplně http://naturalon.com/10-of-the-most-cancer-causing-foods/.

Více informací proč je důležitá čistá voda naleznete v textu zdeNezapomínejte na to, že kohoutková voda není zcela ideální nejenom kvůli chlóru. Provedli jsme test a za celkem 9 měsíců užívání filtru (cca 3 litry filtrované vody denně) došlo k zachycení 288 g nečistot z kohoutkové vody (vodovodní řad Praha 9 Prosek).

Co najdete v balíčku 5 produktů a proč?

Kudzu, 500g

 • pomáhá regenerovat organismus
 • podporuje detoxikaci vnitřních orgánů, zvláště jater
 • pomáhá regulovat trávení, zmírňuje kyselost žaludku a průjmy
 • zmírňuje bolesti svalů a hlavy
 • pozitivně ovlivňuje činnost oběhového systému a pohybového aparátu
 • podporuje produkci serotoninu a dopaminu, které posilují nervový systém a pozitivně ovlivňují emocionální stavy
 • celkově zlepšuje zdravotní stav a dodává energii
 • dodává tělu fytoestrogeny – látky s podobným, i když slabším účinkem než tyto pohlavní hormony
 • je také bohatým zdrojem škrobů a minerálních látek – železo, vápník, sodík
 • podporuje protialkoholní a antinikotinovou léčbu
 • působí podpůrně a chrání osoby ohrožené vznikem závislosti na alkoholu
 • pomáhá snížit potřebu konzumace alkoholu
 

Více o regeneračních a detoxikačních vlastnostech naleznete zde:

Více informací naleznete v článku o Kudzu

Chlorella, 450 tablet

Schopnost detoxikace chlorely je způsobena jedinečnou buněčnou stěnou. Ukázalo se, že buněčné stěny chlorelly mají tři vrstvy, z nichž silnější střední vrstva obsahuje mikrovlákna z celulózy.

Klinické studie a lékařské výzkumy ukázaly, že toxiny, jako je arzen, rtuť, olovo, pesticidy, insekticidy, kadmium, uran, P.C.B., radioaktivní materiály atd. byly úspěšně vyloučeny z lidského těla pomocí vazeb buněčné stěny -  dochází tak k absorpci toxinů a k jejich bezpečnému vyloučení z organismu.

Např. Kadmium je prokazatelně toxický kovový prvek podezřelý z přispívání k vysokému krevnímu tlaku a ateroskleróze. To je jeden z důvodů, proč cigaretový kouř, obsahující kadmium, je tak toxický pro lidi, kteří tento vzduch vdechují podruhé.

MSM, 60 tablet

MSM vám pomůže s detoxikací těla, optimální cirkulací krve, urychlením růstu vlasů a nehtů a v neposlední řadě se vstřebáváním živin z potravy.
 

L - methionin - aminokyselina síry podporuje v těle produkci Glutathionu (podporuje imunitu, vitalitu a revitalizaci organismu; chrání organismus před oxidačním stresem) . Při metabolismu L - Methioninu vzniká látka S-adenosylmethionin (SAMe), která se podílí na udržování fluidity membrán a tvorbě významného buněčného antioxidantu Glutathionu. Jaterní onemocnění jsou velmi často provázena poklesem SAMe v buňkách.

R - alfa lipoová kyselina - zvyšuje hladinu Glutathionu; R - alfa lipoová kyselina nabízí lepší biologickou dostupnost.

Organické síry (zeleninová směs) - přirozeně se vyskytující organické sloučeniny síry se nachází v určité zelenině. Jedna taková skupina živin tzv. isothiocyanates jsou odvozeny od sloučenin obsahujících síru a nacházejí se v brukvovité zelenině, jako je brokolice, kapusta a listová zelenina. Alicin další organická sloučenina síry je prospěšná fytochemická část, která se nalézá v česneku.

Resveratrol 100 mg, 30 tablet (purple defense)

Podle studií je resveratrol zodpovědný za dlouhověkost tím, že chrání DNA před poškozením a pomáhá chránit buňky před zhoubným bujením. Podílí se aktivně na zpomalování buněčného cyklu přirozeného stárnutí. Ovlivňuje činnost Sirtuinů v těle a zesiluje jejich aktivitu při obraně dědičné informace a samotné DNA.

Potravinový doplňek Resveratrol obsahuje nejvýkonější antioxidační složky (potravinové a ovocné komplexy) z přírodních šetrně zpracovaných surovin a směs stopových prvků a antioxidant resveratrol.

Rostliny vystavené pesticidům a herbicidům mají menší potřebu vytvářet takové sloučeniny. A proto tyto rostliny produkují méně antioxidantů než organicky pěstované potraviny.

POZOR na nezměrnou a přehnanou konzumaci velkého množství ovoce nebo zeleniny bohatých na polyfenoly (cibule, brokolice, pórek, artičoky, brambory, jahody, švestky a další).

Navíc každá kapsle produktu Resveratrol obsahuje stejné množství resveratrolu jako cca 9,3 litrů kvalitního "bio dynamického" červeného vína.

Vitamín C, 60 tablet

Liposomální Vitamín C je dodáván pomocí kapsle „Licaps“ místo běžné tobolky. Technologie Licaps využívá inovativního postupu „Fusion technology“ k utěsnění kapsle bez použití pruhování.

Metoda zpracování poskytuje řadu výhod:

 • Snižuje oxidační potenciál během plnícího procesu kapsle
 • Zvyšuje kvalitu kapsulí, které jsou hermeticky uzavřeny
 • Zvyšuje trvanlivost díky přesnému plnění a uzavírání kapsule do jednoho celku

Další výhody liposomálního zpracování vitamínu C

 • Obsahuje fosfolipidy, které pomáhají chránit buněčné membrány a vytvářejí liposomy
 • Využívá lipozomální technologii pro vysokou biologickou dostupnost po Vaše tělo a optimální zažívání vitamínu C
 • Zahrnuje slunečnicový lecitin emulgátor – vyhýbá se emulgátorům založených na sóji
 • Pochází od předního světového kvalitního výrobce s více než stoletou zkušeností v oblasti technologické inovace dávkování

 


Zpět na stránku s produkty!

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Dostupnost: Momentálně nedostupné

6 Ostatních výrobků ve stejné kategorii: