Sleva! Zdravé dítě

Zdravé dítě

1 090,00 Kč

-79,00 Kč

Běžná cena:1 169,00 Kč

Multivitamin pro děti, Krill olej pro děti. Doplňte vašim dětem potřebné vitamíny a minerály. Podpořte kognitivní funkce a jejich schopnost soustředit se.

Dostupnost: Momentálně nedostupné

  • O produktu

  • Nejčaštější dotazy

  • Detailní informace, složení

Doporučujeme
Doplňte vašim dětem potřebné vitamíny a minerály. Podpořte kognitivní funkce a jejich schopnost soustředit se.

Co najdete v balíčku 2 produktů a proč?

Multivitamin pro děti, 60 tablet

Je zcela přírodní, bez jakýchkoliv hlavních potenciálních alergenů a zcela bez umělých přísad. Neobsahuje potenciální rizikové složky, alergeny, umělá barviva, konzervační látky, vůně a syntetické toxiny. Obsahuje minerály vázané na organické molekuly (chelátové minerály) ve formě, kterou tělo vašeho dítěte může absorbovat. Realita je taková, že vaše děti rostou po psychické i fyzické stránce rychlostí blesku. Aby měly sílu růst, potřebují správnou výživu a pravidelné cvičení. Dodává se s patentovanou chelatační recepturou, která pomáhá maximalizovat absorpci minerálů vašich dětí. Pomáhá předcházet rizikovému předávkování dětmi tím, že neobsahuje železo.

Kril olej pro děti, 60 tablet

Je mořský olej z korýše krunýřovky a obsahuje antioxidanty a omega-3 mastné kyseliny (DHA a EPA). DHA (kyselina dodekahexaenová) je zásadní pro rozvoj mozku kojenců a malých dětí. Asi polovina mozku a očí se skládá z tuků, z nichž mnohé jsou DHA – základní živinou pro optimální funkci mozku a očí. Doplňování DHA matkám během těhotenství a kojení rovněž prokázalo zvýšení IQ jejich dětí. Podporuje silné kognitivní funkce tím, že podporuje optimální funkci neuronů.

  • Podporuje schopnost soustředit se
  • Má vliv na řízení motorické části mozku, které hrají významnou roli při svalových funkcích a koordinaci
  • Poskytuje zvýšenou ostrost vidění
  • Podporuje duševní zdraví
 

Zpět na stránku s produkty!

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Dostupnost: Momentálně nedostupné

6 Ostatních výrobků ve stejné kategorii: