Sleva! Pro výbornou paměť

Pro výbornou paměť

3 302,00 Kč

-247,00 Kč

Běžná cena:3 549,00 Kč

Krill olej pro dospělé, Vitamín D, Ubiquinol a Resveratrol - podpořte paměť, mozkovou činnost, soustředění, růst a vývoj neuronů, motorické části mozku. Podpořte prevenci onemocnění nervového systému.

Dostupnost: Momentálně nedostupné

  • O produktu

  • Nejčaštější dotazy

  • Detailní informace, složení

Doporučujeme
Cítíte se přepracovaně? Zapomínáte? Nejste schopni se soustředit?
Podpořte paměť, mozkovou činnost, soustředění, růst a vývoj neuronů, motorické části mozku, které hrají významnou roli při svalových funkcích a koordinaci.
Podpořte prevenci onemocnění nervového systému.

Co najdete v balíčku 4 produktů a proč?

Kril olej pro dospělé, 60 tablet

Je mořský olej z korýše krunýřovky a obsahuje antioxidanty a omega-3 mastné kyseliny (DHA a EPA). Podporuje silné kognitivní funkce tím, že podporuje optimální funkci neuronů. Podporuje schopnost soustředit se a má vliv na řízení motorické části mozku, které hrají významnou roli při svalových funkcích a koordinaci. Cholin (DHA) hraje v mozku roli v produkci acetylcholinu – neurotransmiteru potřebného pro paměť a jiné mozkové funkce svalové kontroly. Stimuluje růst neuronů a vývoj včetně posílení synapsí. Sofistikované funkce jako je učení a paměť vyžadují vysoce kvalitní odesílání neuronových signálů.

Vitamin D, ve spreji, 1000 IU, 180 dávek

Současné vědecké výzkumy dokazují, že všechny buňky a tkáně v těle jsou receptory vitamínu D – a docházejí tak k závěru, že všechny buňky a tkáně potřebují ke svému správnému fungování vitamín D. Vitamin D podporuje mozkovou činnost. Vitamin D pomáhá chránit před onemocněními, především nervového systému, jakými jsou roztroušená skleróza nebo jen „obyčejná“ deprese.

Ubiquinol, 100 mg, 90 tablet

pomáhá produkovat více energie pro vaše buňky; prevence proti chronické únavě a podporuje váš nervový systém (nepřetržitá energie pro aktivní mysl).

Resveratrol 50 mg, 30 tablet (purple defense)

Podle studií je resveratrol zodpovědný za dlouhověkost tím, že chrání DNA před poškozením a pomáhá chránit buňky před zhoubným bujením. Podílí se aktivně na zpomalování buněčného cyklu přirozeného stárnutí. Ovlivňuje činnost Sirtuinů v těle a zesiluje jejich aktivitu při obraně dědičné informace a samotné DNA. Ideální kombinace pro paměť a koncentraci.

Zpět na stránku s produkty!

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Dostupnost: Momentálně nedostupné

6 Ostatních výrobků ve stejné kategorii: