Sleva! Pro silnou imunitu

Pro silnou imunitu

3 134,00 Kč

-265,00 Kč

Běžná cena:3 399,00 Kč

Colostrum HIGH-IG, Chlorella, Probiotika, Vitamín C 60 tablet, Vitamín D, Zinek - balíček 6 produktů pro silnou imunitu. Posilte obranyschopnost organismu a podpořte imunitní systém.

Dostupnost: Momentálně nedostupné

  • O produktu

  • Nejčaštější dotazy

  • Detailní informace, složení

Doporučujeme

Pro podporu normální funkce imunitního systému a posílení obranyschopnosti organismu. Váš organismus musí denně bojovat s vetřelci, jako jsou viry, bakterie, plísně a parazité.

Podpořte svou obranyschopnost a prospějte celému organismu. Jste náchylní k infektům během sychravého období? Posilte váš organismus, aby zvládl rozmary počasí.

Jak se starat o organismus a udržovat vaši obranyschopnost?

1) Strava - Jste to co jíte, takže základem je vyvážená pestrá strava (vyvážený poměr živočišných bílkovin, tuků, ovoce a zeleniny). Vše v co možná nejvyšší kvalitě z ověřených zdrojů. Ideálně s prvky bezlepkové stravy. Vyvarujte se mléčným výrobkům, cukru a bílé mouce.

2) Pohyb - Plánujte pravidelné cvičení v týdnu. Velmi dobrá na posílení imunity je jóga. Jedině pravidelností se může dostavit blahodárný účinek. Nezapomínejte ani na celoroční otužování.

Co najdete v balíčku 6 produktů a proč?

Colostrum HIGH-IG, 120 kapslí

Obsahuje nejvyšší množství imunoglobulinu IgG (vyrábí se z úplně prvního kojení, 40% denní dávky 384 mg IgG). Je přirozeným doplňkem výživy zejména od podzimu do jara, kdy je organismus vystaven vyššímu riziku onemocnění. Je však možné jej užívat i celoročně. Colostrum High IG obsahuje celou řadu imunitních faktorů, včetně IgA, IgD, IgE, IgM, stejně jako IgG, pro dvojí akci v krvi a vašem trávicím traktu. Pomáhá udržovat robustní střevní sliznici a obsažené růstové faktory mohou zvýšit výdrž a podporují normální opětovný růst tkáně a svalové hmoty po namáhavém fyzickém cvičení.

Chlorella, 450 tablet

Studie ukazují pozitivní vliv extraktu z chlorelly na stimulaci makrofágů, interferonů, B-buněk a T-buněk v protinádorové, antibakteriální a antivirové činnosti. Stimulace makrofágů zvyšuje ničení nádorových buněk, stejně jako odstranění cizích proteinů a chemikálií. To je důležitá vlastnost, protože existuje omezený počet makrofágů v těle. Chlorella tak působí preventivně, aby se zabránilo nejen rakovině nebo pre-rakovinným stavům, ale i jiné nemoci spojené s virovou infekcí. Navíc má důležitou funkci jako prebiotikum.

Probiotika, 70 mld. CFU, 60 kapslí

Obsahuje vysoké množství 70 mld. CFU probiotických kultur z vysoce kvalitních ingrediencí, které obsahují prospěšné kmeny pro podporu zdraví vašeho trávicího a imunitního systému. Nově produkt obsahuje prebiotika ve formě fruktooligosacharidů (FOS), které podporují růst užitečných bakterií. U některých bakterií kmenu Bifidus mohou FOS zvýšit jejich účinnost. Klíčem pro dobré zdraví jsou ty nejlepší probiotické receptury. Probiotika obsahují SUPER KMENY užitečných bakterií, které pomáhají podporovat zdraví trávicího traktu a imunitního systému.

Vitamín C, 60 kapslí

Receptura obsahuje novou liposomální technologii pro lepší biologickou dostupnost. U běžného doplňku stravy s vitamínem C je dostupnost pro vaše tělo nižší než 20%. Liposomální vitamín C představuje zvýšení biologické dostupnosti vitamínu C v porovnání s tradičními doplňky stravy. To je možné díky nové technologii s názvem liposomy, které byly použity pro zvýšení vstřebávání živin. Liposomy jsou mikrospokopické částice tuku vzniklé z fosfolipidů a pomáhají přímému transportu vitamínu C do vašich buněk.

Vitamín D, 1000 IU, obsah balení 25 ml, při 1 střiku = 1000 IU = 25 mcg vitamínu D3 (cca 180 dávek)

Studie, zveřejněná v Nature Imunology (2010), upozorňuje na význam vitamínu D pro stimulaci aktivity tzv.T-buněk (též zabíječské buňky – natural killer cells). Vitamín D Sprej je dodáván do vašeho těla v takové formě, že ho tělo může okamžitě začít využívat. Stručně řečeno, stříknete si jemnou mlhu tohoto spreje do úst, polknete, a základní živiny jsou rychle dodány do vašeho oběhového systému, tkání a buněk. Drobné nanodroplety™ v každém spreji jsou určeny k uvolnění vitamínu D3 ustáleným, časově řízeným způsobem, který zaručuje dlouhodobý užitek a ještě další posílení účinnosti.

Vitamin D je silné antimikrobiální činidlo; v těle pomáhá produkovat 200 - 300 různých antimikrobiálních peptidů, které zabíjejí bakterie, viry a houby.

Zinek plus selen, 15 mg zinku, 200mcg selenu, 30 kapslí

Zinek je esenciální stopový prvek, jehož malá množství jsou nezbytná pro celkové zdraví. A jako jeden z nejdůležitějších esenciálních minerálů se zinek podílí na stovkách důležitých enzymatických reakcí v těle. Zinek hraje klíčovou roli v regulaci genové exprese a podpoře zdravého buněčného růstu a podpoře imunitní funkce a udržení zdravého metabolismu.

Zpět na stránku s produkty!

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Dostupnost: Momentálně nedostupné

6 Ostatních výrobků ve stejné kategorii: