Sleva! Pro ostříží zrak

Pro ostříží zrak

1 641,00 Kč

-128,00 Kč

Běžná cena:1 769,00 Kč

Vitamíny pro oči, kril olej pro dospělé a vitamín D - pro ostříží zrak. Obsahuje nejvýkonější složky pro podporu očního zdraví - lutein, zeaxantin, černý rybíz a astaxanthin v kombinaci s Omega 3 a Vitamínem D pro zdraví vašich očí.

Dostupnost: Momentálně nedostupné

  • O produktu

  • Nejčaštější dotazy

  • Detailní informace, složení

Doporučujeme
Pečujte o oči, obzvlášť, pokud trpíte na jejich záněty, nebo máte suché a podrážděné oči od neustálého vysedávání před obrazovkou počítače. O to dřív je důležitá prevence, než přijde zánět.
Dopřejte svým očím dostatečnou výživu.

Co najdete v balíčku 3 produktů a proč?

Vitamíny pro oči, 30 tablet 

Obsahuje důležité vitamíny a antioxidanty pro podporu vašeho zraku. Obsahuje nejvýkonější složky pro podporu očního zdraví - lutein, zeaxantin, černý rybíz a astaxanthin. Výtažek z černého rybízu tak pomáhá v zlepšení přizpůsobení reakce oka na tmavé prostředí, slouží jako prevence vizuální únavy a působí na zlepšení zrakové ostrosti. Zeaxanthin bojuje s volnými radikály a snižuje spolu s luteinem jejich počet přímo v sítnici. V lidském organismu se  lutein hromadí v oku, konkrétně makule, což je malá oblast sítnice, která je zodpovědná za centrální vidění, a v pokožce. Astaxanthin poskytuje tak vynikající ochranu proti oxidaci vaší tkáně v sítnici způsobené světlem. Je 65 krát silnější než vitamín C v úklidu volných kyslíkových radikálů. Pomáhá udržovat odpovídající tlak v oku.

Kril olej pro dospělé, 60 tablet

Je mořský olej z korýše krunýřovky a obsahuje antioxidanty a omega-3 mastné kyseliny (DHA a EPA). Asi polovina mozku a očí se skládá z tuků, z nichž mnohé jsou DHA – základní živinou pro optimální funkci mozku a očí. Podporuje také silné kognitivní funkce tím, že podporuje optimální funkci neuronů. Podporuje schopnost soustředit se a má vliv na řízení motorické části mozku, které hrají významnou roli při svalových funkcích a koordinaci. Cholin (DHA) hraje v mozku roli v produkci acetylcholinu – neurotransmiteru potřebného pro paměť a jiné mozkové funkce svalové kontroly. Stimuluje růst neuronů a vývoj včetně posílení synapsí. Sofistikované funkce jako je učení a paměť vyžadují vysoce kvalitní odesílání neuronových signálů.

Vitamín D 1000 IU per střik, 180 dávek

Současné vědecké výzkumy dokazují, že všechny buňky a tkáně v těle jsou receptory vitamínu D – a docházejí tak k závěru, že všechny buňky a tkáně potřebují ke svému správnému fungování vitamínu D. Vitamin D je důležitý také pro zdravé srdce, dlouhověkost buněk a buněčnou tvorbu, zdravou pokožku, zdravou slinivku, pomalý proces stárnutí, kvalitní spánek, skvělý sluch a zrak, zdravé reprodukční orgány, lepší sportovní výkony, regulaci metabolismu cukrů a tuků, zdravé vlasy a vlasové folikuly, silné a zdravé kosti a absorpci vápníku, svaly a správné trávení a vstřebávání jídla.

Zpět na stránku s produkty!

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Dostupnost: Momentálně nedostupné

6 Ostatních výrobků ve stejné kategorii: