Sleva! Pro sportovní výkon a svaly

Pro sportovní výkon a svaly

3 663,00 Kč

-306,00 Kč

Běžná cena:3 969,00 Kč

Colostrum plus, CLA, Multivitamin pro dospělé, Ubiquinol 30pcs, Kyselina alfa-linolenová (ALA) s Astaxanthinem. Zvyšte vitalitu a výkonnost. Doplňte potřebné minerály, vitamíny a aminokyseliny. Vytvořte si dostatek energie pro vaše buňky.

Dostupnost: Momentálně nedostupné

 • O produktu

 • Nejčaštější dotazy

 • Detailní informace, složení

Doporučujeme
Zvyšte vitalitu a výkonnost. Doplňte potřebné minerály, vitamíny a aminokyseliny. Vytvořte si dostatek energie pro vaše buňky.

Co najdete v balíčku 5 produktů a proč?

Colostrum PLUS, 120 kapslí

Podporuje spalování tuků a pomáhá regenerovat organismus po intenzivním tělesném výkonu. Díky růstovým faktorům stimuluje růst svalové hmoty a podporuje revitalizační procesy v kožních tkáních (hojení). Zvyšuje vitalitu a výkonnost, dodává potřebné minerály, vitamíny a aminokyseliny.

Colostrum obsahuje celou řadu dalších důležitých látek, které působí synergicky díky komplexnímu složení; jsou to:

 1. Vitamíny a minerály – Colostrum obsahuje řadu významných vitamínů a minerálů, které působí proti virům, bakteriím i plísním.
 2. Aminokyseliny – Colostrum obsahuje 26 různých aminokyselin.
 3. Imunoglobuliny (IgG, IgA, IgM, IgE) – jedna z nejdůležitějších imunitních látek v organismu.
 4. Růstové faktory – růstový faktor IGF-1 je látka podobná inzulinu, díky níž mohou buňky růst a regenerovat se. Faktory TGF-A a TGF-B podporují regeneraci svalové tkáně a rekonstrukci molekul RNA a DNA (kyseliny nesoucí genetický kód).
 5. Laktoferin – patří mezi nejdůležitější antibakteriální, fungicidní a antivirové částice. V těle „střeží“ rovnováhu imunitního systému a zabraňuje autoimunitnímu onemocnění.
 6. Enzymy – jsou podstatné pro kvalitní fungování zažívacího traktu a pro dobré zažívání (v colostru je obsažen i enzym telomeráza, známý také jako „enzym nesmrtelnosti“. Ten se stará o obnovování konců chromozomů a brání jejich zkracování při dělení buněk. Výzkumy ukazují, že ono zkracování má přímou souvislost se stárnutím).
 7. Laktalbumin – ten svými účinky podporuje mj. i regeneraci buněk
 8. Cytokiny – signální proteiny, které mají klíčovou roli v procesu imunologické tolerance (alergie).
 9. Hodnotné nutriční látky – vyvážený obsah esenciálních a neesenciálních aminokyselin, z nichž mnohé mají významné imunomodulační (arginin, glutamin) a antioxidační (cystein, methionin) vlastnosti. Nelze opominout ani přítomnost stopových prvků, vitamínů a enzymů. Bovinní kolostrum má také velký význam pro trávicí trakt.

CLA - Konjugovaná kyselina linolenová 1000mg, 60 tablet

Pro ty co se snaží shodit přebytečná kila a aktivně cvičí a potřebují pomoci s odbouráváním tukových zásob a s nabíráním svalové hmoty.

Ověřené výhody CLA:

 • pomáhá tlumit růst tukové tkáně
 • pomáhá zvyšovat rychlost vašeho metabolismu a tlumí pokles rychlosti metabolismu i v noci
 • dokáže mírnit pocity hladu
 • umožňuje zamezit odbourávání svalové tkáně (katabolismus)
 • antikarcinogenita
 • snížení hladiny chlesterolu
 • Sportovci, lidé s nadváhou – CLA pomáhá v odbourávání nežádoucí tukové tkáně, napomáhá zvyšovat růst svalové hmoty.

Multivitamín pro dospělé, 240 tablet

Multivitamín založený na syrových potravinách je tak blízko k přírodě, jak jen je to možné! Jsme potěšeni, že vám můžeme nabídnout nový prvotřídní multivitamín.

Dr. Mercola pracoval společně se svým týmem mnoho měsíců na vytvoření ideálního multivitamínu – a hledal toho nejlepšího možného výrobce.

Každá dávka je plná základních vitamínů, minerálů a důležitých antioxidantů. Všechno, co můžete očekávat od dobrého multivitamínu, je zde. Dr. Mercola doporučuje pouze produkty, které jsou zcela přírodní, bez JAKÝCHKOLIV hlavních potenciálních alergenů a zcela BEZ přísad.

Faktor číslo jedna: látky jsou založeny na celých, neporušených nebo syrových potravinách. Druhým faktorem je jejich vysoká biologická dostupnost (vstřebatelnost pro organismus).

Multivitamin pro dospělé obsahuje důležité vitamíny a minerály, které jsou potřeba při sportovní zátěži. Multivitamín pro dospělé je plný základních vitamínů, přírodních minerálů v chelátových vazbách a důležitých antioxidantů, zcela přírodní, bez jakýchkoliv hlavních potenciálních alergenů a nežádoucích přísad.

Ubiquinol, 100 mg, 30 tablet

Ubiquinol je bioaktivní neoxidovaná forma koenzymu Q10. Pomáhá produkovat více energie pro vaše buňky a funguje jako prevence proti chronické únavě a bolestem svalů. Působí jako silný antioxidant a pomáhá chránit před volnými radikály.

Kyselina alfa-linolenová (ALA) s Astaxanthinem, 30 tablet

Potřebujete zvýšit svoji vytrvalost a zlepšit proces zotavení po sportovním výkonu?

Kyselina alfa-linolenová (ALA, omega-3) doplněná o antioxidant Astaxanthin. ALA je omega-3 mastná kyselina, proto příznivě ovlivňuje pohybový aparát (hlavně klouby a chrupavky), imunitní systém a podporuje správný vývoj mozkových funkcí.

Astaxanthin má pozitivní efekt na mitochondrie, které jsou zodpovědné za tvorbu energie v těle. Nalézají se i ve svalové tkáni. Platí rovnice, že čím náročnější tréning a více vyrobené energie, tím více se vyprodukuje i volných radikálů. Výsledkem jsou unavené a bolavé svaly. Astaxanthin napomáhá uklízet volné radikály ze svalové tkáně a snižuje tak celkovou oxidaci ve svalech.

Zpět na stránku s produkty!

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Dostupnost: Momentálně nedostupné

6 Ostatních výrobků ve stejné kategorii: