Ester-C 550mg 90 kapslí

419,00 Kč

Ester-C je patentovaná forma vitamínu C, má neutrální pH přidáním molekuly vápníku, a proto nedráždí trávicí trakt. Jedná se o čistý produkt bez konzervantů a je dobrou alternativou pro doplňování vitamínu C. Biologická dostupnost je vyšší než u klasické kyseliny askorbové.

Dostupnost: Momentálně nedostupné

  • O produktu

  • Nejčaštější dotazy

  • Detailní informace, složení

Doporučujeme

Vysoce efektivní, patentovaná forma vitamínu C. Ester-C je pH neutrální formou vitamínu C.

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

- Funkci imunitního systému
- Ochranu buněk před oxidativním stresem
- Snížení míry únavy a vyčerpání

Čistota produktu

- Všechny složky jsou 100% aktivní
- Produkt je oficiálně certifikován autorizačním úřadem Soil Association jako organický produkt s garantovaným ekologickým původem použitých ingrediencí.
- Použita je výhradně forma kvalitních kapslí rostlinného původu, s obsahem volného prášku (značka Viridian Nutrition nevyužívá formu levnějších tablet z důvodu vysokého obsahu balastních pojiv a lepidel, která mohou tvořit až 50% tablety)
- Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky
- Neobsahuje složky živočišného původu: vhodné pro vegany
- Neobsahuje konzervační prostředky, umělá barviva, pšeničný lepek, pšenici, laktózu, přidané cukry, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovou
– Složky obsažené v produktu pochází z plodin a rostlin od malých lokálních producentů. Jednou z klíčových zásad Viridianu je právě podpora místních farmářů a výrobců (nikoli nadnárodních korporací), s nimiž má velmi korektní a férové vztahy. Viridian tak naplňuje svoje heslo etické vitamíny a rovněž díky tomu garantuje kvalitu svých doplňků, protože má přehled o celém výrobním procesu – doslova od semínka až po finální produkt.

Balení: 90 kapslí (63,36 g)

Doporučené dávkování: 1 - 3 kapsle denně s jídlem nebo dle doporučení lékaře.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, jen po konzultaci s lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování, neurčí-li lékař jinak. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladnu a suchu, mimo dosah dětí. Při užívání léků na předpis se před konzumací poraďte s lékařem.

Výživové údaje:

Počet dávek v balení: 30-90 v 1 kapsli* % RHP**

Ester-C - 550 mg

Z toho kyselina askorbová (L-askorbát vápenatý) - 434 mg - 543 %
Vápník (L-askorbát vápenatý, L-threonát vápenatý) - 53 mg - 6,6 %
Kyselina threonová (L-threonát vápenatý) - 5 mg

*1 dávka odpovídá 1 kapsli. Balení obsahuje 90 dávek.
** RHP = referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.

Složení v 1 kapsli: Ester-C 550 mg, [z toho vitamín C (L-askorbová kyselina) 434 mg (543%*), vápník (L-askorbát vápenatý, L-threonát vápenatý) 53 mg (6,6% *), kyselina threonová 5 mg], obal kapsle hydroxy propyl methyl celulóza (na bázi vojtěšky 32,4 mg, spiruliny 10,8 mg a borůvky 10,8 mg). * % referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek.

Dostupnost: Momentálně nedostupné

6 Ostatních výrobků ve stejné kategorii: