Sweet Cherries BIO 150g

199,00 Kč

Plody třešně obecné, přirozeným zdrojem vitamínů A, P, C, E a B stejně jako řady minerálů. Díky tomu fungují jako velice dobrý antioxidant s celou řadou pozitivních účinků i jako prevence mnohých tělesných neduhů. Jejich typicky ovocná sladká chuť ochutí müsli, jogurty nebo smoothies. Vhodné ke konzumaci (sušené plody třešní) nebo do jogurtu a koktejlů.

Dostupnost: Momentálně nedostupné

  • O produktu

  • Nejčaštější dotazy

  • Detailní informace, složení

Doporučujeme

Třešeň obecná neboli Prunus avium je ovocný strom roustoucí téměř po celém území Evropy. Jeho plody jsou přirozeným zdrojem vitamínů A,P,C, E a B stejně jako řady minerálů. Díky tomu fungují jako velice dobrý antioxidant s celou řadou pozitivních účinků i jako prevence mnohých tělesných neduhů.

Třešně jsou odjakživa známy svou lahodnou sladkou chutí, která se výborně hodí k müsli, jogurtům, smoothies nebo do jakéhokoli jiného pokrmu, kde může vyniknout jejich typicky ovocná chuť. I malé množství těchto plodů dokáže misku s müsli proměnit ve zdravou lahůdku.

Balení: 150 g
Použití: Konzumujte samotné sušené třešně nebo přidávejte do jogurtu, cereálií nebo mléčných koktejlů.

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí. Vhodné pro veganskou stravu. Skladujte na suchém a chladném místě. Sáček těsně uzavřete po každém použití. 

Výživové údaje: 

 

 100 g

 Energetická hodnota

 864 kJ / 203 kcal

 Tuky

 0,9 g

  Z toho nasycené mastné kyseliny 

 0,4 g

 Sacharidy

 44,6 g

  Z toho cukry

 38,3 g

 Vláknina

 8,1 g

 Bílkoviny

 4,3 g

 Sůl

 0 g

Složení: 100% BIO sušené plody třešně obecné (Prunus avium).

100% BIO sušené ovoce.

Dostupnost: Momentálně nedostupné

6 Ostatních výrobků ve stejné kategorii: