Kudzu, 500g

789,00 Kč

Budeme nahrazovat vyšší kvalitou akizuki verzí kořene kudzu (kuzu). Používá se při léčbě závislostí (alkohol, nikotin, narkotika). Kudzu je zdrojem železa a jiných minerálních složek (sodík, vápník) a sacharidů (především škrobů) s vysokou výživnou hodnotou, které mají vyšší kalorickou hodnotu než med. Balení 500g čistého prášku v raw kvalitě.

Dostupnost: Momentálně nedostupné

  • O produktu

  • Nejčaštější dotazy

  • Detailní informace, složení

Doporučujeme

Kudzu je popínavá rostlina s velkými listy a vonícími květy. Kořen i květ rostliny se užívají v tradiční čínské medicíně více než dva tisíce let. Používá se při léčbě závislostí (alkohol, nikotin, narkotika).

Dávkování:

2–4 polévkové lžíce denně rozmíchat ve sklenici vody. Kudzu můžete použít jako přídavek do polévek a omáček.

Velikost balení: 500g

Více informací o Kudzu naleznete zde:

Více informací naleznete v článku o Kudzu

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Dostupnost: Momentálně nedostupné

6 Ostatních výrobků ve stejné kategorii: