Pouze osvědčený a kvalitní sortiment
Doprava nad 5 000 Kč bez DPH zdarma
Poradenství k produktům pro zákazníky

Kril olej s pupalkou pro ženy, 90 kapslí

899,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Kril olej s pupalkou obsahuje EPA, DHA a pupalkový olej. Pupalkový olej má imunostimulační účinky a zvyšuje obranyschopnost organismu a odolnost vůči stresu. Pupalka působí protizánětlivě, pozitivní vliv v případě výskytu ekzémů. V kapslích licaps, které redukují oxidační potenciál a prodlužují trvanlivost. Zpracováno již na moři ve speciálních lodích (zabránění oxidaci suroviny).

Doporučujeme
Produkt, se kterým
máme výbornou
osobní zkušenost

Více informací

Proč je kril s pupalkou pro ženy optimální volbou?Kiril pro dospělé

Krill Oil s pupalkou nabízí mnoho zdravotních výhod pro ženy.

Získáváte všechny výhody z kril oleje (omega 3 - EPA a DHA) společně s omega-6 kyselinou gama-linolenovou (GLA), která představuje cenný přírodní zdroj pro správné fungování vašeho organismu spolu s dalšími bioaktivními látkami, které se podílejí na celkovém zdraví a vitalitě.

Pupalkový olej (EPO) dodává životní energii především ženám. Přináší úlevu při menstruačních bolestech, bolestech prsou a premestruačnímu syndromu a je také prospěšný při léčení endometriozy (onemocnění se nejčastěji projevuje bolestivou menstruací, bolestmi v podbřišku, bolestmi při pohlavním styku).

Přináší pozitivní účinek na reprodukční systém v šestinedělí a v klimakteriu.

Výhody produktu:

 • jedinečná technologie Licaps ® pro uchování účinné látky bez přístupu vzduchu - snižuje oxidační potenciál při plnění tobolek při výrobním procesu a zároveň tato technologie umožńuje lepší absorpci
 • vyvážená receptura kril oleje (omega 3, 6), kyseliny gama-linolenové (GLA) a pupalkového oleje (EPO)
 • Fosfolipidy - zvyšují biologickou dostupnost
 • Astaxanthin - vynikající antioxidant
 • čistota produktu - kril je získáván v mořích Antarktidy
 • delší trvanlivost a stabilita účinné látky - kril je celkově odolnější proti žluknutí  než konvenční rybí oleje
 • žádná rybí pachuť

Pupalkový olej nejenom snižuje menstruační potíže, ale také podporuje prokrvení končetin a tím omezuje tvorbu křečových žil. Zlepšuje kvalitu pleti, vlasů a nehtů. Působí pozitivně v případě vzniku zánětů očních víček, slzení a pálení očí.Kril olej pro ženy

Působí také proti zánětlivě na klouby a zvyšuje vstřebávání vápníku, což posiluje vaše kosti. Podílí se na řízení optimální funkce metabolismu a tak urychluje spalování tuků.

Pupalkový olej také podporuje správnou činnost srdce a cév a v kombinaci s kril olejem pomáhá snižovat hladinu cholesterolu a podílejí se i na regulaci vysokého krevního tlaku. Má i nezaměnitelné blahodárné účinky na obnovování hormonální rovnováhy a tím posiluje ženskou energii a zlepšuje intimní život žen.

Vylepšená receptura pro lepší biologickou dostupnost omega-3 mastných kyselin. Omega-3 kyseliny jsou vázané na fosfolipidy, které slouží jako nosiče EPA a DHA. 

Bohužel, standardnímu rybímu oleji (a obecně jakémukoli oleji) chybí tento komplex fosfolipidů. Místo toho obsahuje omega-3 mastné kyseliny v méně příznivé formě volných triglyceridů. Fosfolipidy umožňují snadnější průchod omega-3 mastných kyselin přes střevní stěnu.

Etiketa

Olej z krilu pro ženy, doplněk stravy, 90 kapslí

Složení – 2 kapsle dle DDD (denní dávky):

%DDD

Krilolej                                      1000mg        **

Fosfolipidy                                 400mg          **

EPA(omega 3)                          120mg          **

DHA(omega3)                          55mg            **

Astaxantin BIO                           2mg              **

Pupalkový olej                           500 mg

Kyselina gama-linolenová (GLA) 45 mg

Kalorie                                       15

Kalorie z tuku                            15

Tukcelkem                                1,5g

Cholesterol                                10mg

** DDD nestanovena

Složení: kril olej, kapsle (želatina z ryby Tilapia), BIO olivový olej, BIO extrakt z rozmarýnu (list)

Obsahuje olej z korýše krunýřovky, který je loven v hlubokých antarktických mořích. Bez konzervačních přísad a barviv. Zpracováno již na moři ve speciálních lodích (zabránění oxidaci suroviny). GPS souřadnice na obalu.

Doporučené dávkování (DD): 3 želatinové tobolky denně s prvním jídlem Minimální trvanlivost: Uvedeno na obalu výrobku Skladování: Uchovávejte v chladu a suchu Výrobce: Dr. Mercola, 385 Kimberly Drive, Carol Stream, IL 60188 Země původu: USA Distributor v ČR: Nejenleky, Jan Bydžovský, Litoměřická 19D, 190 00 Praha 9

Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti. Nepodávejte, pokud jste alergičtí na mořské korýše a v případě, že máte problém se srážlivostí krve. Neužívejte spolu s léky proti srážlivosti krve. Není vhodné pro těhotné a kojící.

3 důvody proč je kril olej od Dr. Mercola správnou volbou

1) Kril olej je zpracováván přímo na speciálně upravené lodi, proto nedochází k jeho oxidaci při dalším převozu.Marine council

2) Marine Stewardship Council certifikát - přísná pravidla pro ekologické rybaření 

3) Patentovaná technologie kapslí Licaps (výrazně redukuje oxidační potenciál a prodlužuje trvanlivost)


Technologie výroby kapslí je též důležitá pro špičkovou kvalitu produktu:


Kvalita balení rozhoduje

Licaps

Proč Dr. Mercola nedoporučuje soft-gel tobolky:

 • soft gel je standardem, který obsahuje plastifikátory pro poddajnost a měkkost
 • plastifikátory vytvářejí mikrochanelling v želatině (určitá propustnost vzduchu a vůně obsahu)
 • propustnost soft gelu vede k oxidaci a degradaci obsahu

Dr. Mercola využívá patentované kapsle LICAPS® od výrobce Capsugel.

Omega 3 jsou esenciální pro optimální fungování řady funkcí v těle. Kril olej je ideální zdroj pro vybalancování poměru k ostatním mastným kyselinám (omega 6, 7 a 9). Platí, že čím více jíte omega 6, 7, 9 (maso, mléčné výrobky, rostlinné oleje, oříšky, semena, přebytek běžných zprocesovaných potravin a tuků) tím více potřebujete omega 3 ve stravě.Omega 3 benefity

Ideální poměr mezi omega 6 a omega 3 je cca 1:1 nebo 2:1, obyčejně máme daleko vyšší poměr např. u americké populace to je 20:1, což není ideální z hlediska lipidového profilu, LDL a HDL.

Nezapomeňte na rostlinné zdroje (chia, konopné a lněné semínko), nicméně pozor na kvalitu (není semínko jako semínko) - tedy čistý zdroj (ryba, kril) nejsou schopny nahradit. Rostlinné zdroje obsahují přirozeně kyselinu alfa linolenovou (ALA).

ALA je prekurzorem DHA a EPA, tedy záleží na enzymu, který nefunguje dobře u mnoha lidí. Navíc dokážete konvertovat cca 5 % na EPA a menší množství na DHA (cca 1%). Většina kyseliny alfa linolenové, kterou získáte z rostlinných zdrojů, je oxidována nebo převedena na okamžitou energii. Proto je důležité doplňovat zdroje DHA a EPA nezávisle (kril, sardinky, pouze divoký losos).

Vylepšená receptura pro lepší biologickou dostupnost omega-3 mastných kyselin. Omega-3 kyseliny jsou vázané na fosfolipidy, které slouží jako nosiče EPA a DHA. 

Bohužel, standardnímu rybímu oleji (a obecně jakémukoli oleji) chybí tento komplex fosfolipidů. Místo toho obsahuje omega-3 mastné kyseliny v méně příznivé formě volných triglyceridů.  Fosfolipidy umožňují snadnější průchod omega-3 mastných kyselin přes střevní stěnu.

Odkud se vzal pupalkový olej?Pupalka

Pupalka dvouletá se od počátku 18. století pěstovala v Evropě jako kořenová zelenina. Kořeny se používaly do salátů, také sloužila jako potrava pro dobytek a později i jako léčivá bylina.

Pupalka obsahuje v semenech důležté látky; kyselinu gama-linolenovou (GLA) a kyselinu linolovou. Tělo si je nedokáže samo vyrobit a proto je nutné je doplňovat v potravě.

GLA se v těle mění na prostaglandiny, které mají v těle mnoho důležitých funkcí např. ovlivňování úrovně krevního tlaku, podpora optimální viskozity krve a další regulační a kontrolní funkce (dělení a růst buněk, podpora imunitního systému, regulace sekrece trávicích šťáv a hormonů).

Pupalkový olej má imunostimulační účinky a zvyšuje obranyschopnost organismu a odolnost vůči stresu.  Pupalka také působí protizánětlivě - pozitivní vliv v případě výskytu ekzémů.

7 důvodů proč kril olej vítězí nad rybím tukem?

 • MNOHEM lepší absorpce než rybí tuk

To znamená, že si můžete vzít 1/5 dávky – raději 2 malé kapsle než 10 velkých. Vazba fosfolipidů zvyšuje biologickou dostupnost omega-3 mastných kyselin, zlepšuje poměr omega-3 a omega-6 mastných kyselin a podporuje zdravé fungování buněčné membrány. 

 • Jedinečná antioxidační ochrana

Unikátní antioxidanty – včetně astaxanthinu a nebývalých mořských flavonoidů – vás může ochránit před vlivem volných radikálů. Cvičení

 • Bez znečištění

Kril se nachází na dně potravního řetězce a loví se daleko od znečištěných oblastí v nedotčených vodách moře kolem Antarktidy. Takže nemusíte mít obavy z nebezpečného hromadění rtuti, polychlorovaných bifenylů, těžkých kovů a jiných toxinů.

 • Trvalá zásoba

Kril představuje vysoce obnovitelný zdroj. Jedná se o největší biomasu v oceánu a tam prostě není žádné riziko nadměrného lovení.

 • Stabilita

Kril olej je stabilnější a odolnější proti žluknutí než běžný rybí tuk. To znamená, že vydrží déle a nebude oxidovat ve vašem těle z důvodu žluknutí. Vydrží až dva roky při pokojové teplotě. (Prosím, chraňte jej před chladem.)

 • Bez rybí pachuti, refluxu nebo jakýkoliv jiných nežádoucích účinků

Ačkoliv užívání rybího tuku často vede k nežádoucím účinkům jako je rybí pachuť, reflux nebo říhání, nestane se tak s Kril olejem. Ani při vysokých dávkách nebyly zaznamenány žádné nežádoucí účinky.

 • Obnovitelný zdroj potravy

Kril představuje obnovitelný potravinový zdroj, udržitelný a příznivý k životnímu prostředí.

Kril olej a obsah antioxidantů

Kril olej je doslova napěchovaný antioxidační silou, včetně antioxidačních vitaminů A a E, plus astaxanthin a kanthaxanthin.

Astaxanthin je přírodní karotenoidní typ antioxidantu, který je ještě silnější než beta-karoten, alfa-tokoferol (vitamin E), lykopen a lutein.

Kril olej obsahuje také nově objevený flavonoid s novou molekulovou strukturou. Pravděpodobně jste slyšeli, že flavonoidy jsou účinné antioxidanty. Je překvapivé, že doposud nebyly nalezeny v ničem jiném než v rostlinách – v zelenině, ovoci a řasách.

Astaxanthin a tento jedinečný mořský zdroj flavonoidů v Kril oleji tvoří zvláštní pouto s EPA a DHA, což umožňuje přímý metabolismus antioxidantů.

Pozvedněte svůj pocit zdraví na vyšší úroveň Vitamíny rozpustné pomocí tuků v Kril oleji se nejlépe vstřebávají s potravinami, obsah fosfolipidů pomáhá emulgaci a vstřebávání tuků.

Zpět na stránku s produkty

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Dostupnost: Skladem

6 Ostatních výrobků ve stejné kategorii: