Pouze osvědčený a kvalitní sortiment
Doprava nad 5 000 Kč bez DPH zdarma
Poradenství k produktům pro zákazníky

Multivitamín pro dospělé, 240 tablet

1 449,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Multivitamín pro dospělé Whole Food je plný základních vitamínů, minerálů a důležitých antioxidantů, zcela přírodní, bez JAKÝCHKOLIV hlavních potenciálních alergenů a zcela BEZ přísad. Multivitamín pro dospělé je vyroben ze syrových potravin.

Doporučujeme
Produkt, se kterým
máme výbornou
osobní zkušenost

Více informací

Etiketa ke stažení:

Máte hektický životní styl?Etiketa multivitamín pro dospělé

Multivitamín pro dospělé

Máte-li hektický životní styl a spoléháte zcela na zpracované potraviny a rychlé občerstvení, pravděpodobně z potravy nedostáváte všechny zdravé živiny, které vaše tělo potřebuje.

V ideálním případě by pro vás bylo nejlepší dostávat veškerou výživu z vysoce kvalitních nezpracovaných potravin. Nemusí to být praktické ani možné to dělat na 100% po celý váš život..

Multivitamíny pomáhají podpořit vaše optimální zdraví a silný imunitní systém, poskytují podporu na obranu proti rostoucímu počtu starostem se zdravím.

Když podnikneme aktivní kroky, včetně užívání multivitamínu, abychom pomohli zachovat a posílit dobré zdraví a pocit pohody, je to asi to nejlepší, co můžeme pro sebe – a své zdraví udělat.

>Zpět na začátek »

Není multivitamín jako multivitamín

Nicméně, měli byste zvážit důležité okolnosti. Je váš vitamín přírodní nebo syntetický? Jak víte, že je váš syntetický multivitamín tak dobrý, jak tvrdí jeho reklama? Hazardujete se svým zdravím tím, že jim na slovo věříte? Jestliže užíváte multivitamín, určitě tuto otázku chcete zjistit. Prosím, nedělejte tu chybu, že budete potravinové doplňky kupovat v diskontních prodejnách nebo velkých řetězcích. Dr. Mercola říká, že se jedná o klasický příklad, kdy firmy primárně využívají levné syntetické doplňky.

Například, četné epidemiologické studie, ukazují, že lidé, kteří jedí potraviny s vysokým obsahem beta-karotenu mají snížené riziko rakoviny plic. Ale když se beta-karoten přidá uměle tak se paradoxně podle finské studie vytvořil vyšší výskyt rakoviny plic v porovnání s kuřáky, kteří neměli brát beta-karoten.

Autoři nedávné kontroly tvrdí, že synergie mezi složkami potravin nelze ignorovat.

>Zpět na začátek »

Vyberte si správný multivitamínMultivitamin Mercola

Syntetické alternativy celých potravin jsou známé jako „izoláty“. Vaše tělo bude absorbovat jen malé procento formy izolátu vitamínů a minerálních látek – a ještě méně je bude využívat (vaše tělo absorbuje mnohem více z kompletní potraviny). Navíc se mohou vyskytnout nežádoucí účinky, v závislosti na kvalitě izolátu. Nešetřete na sobě! Mnoho obchodů a on-line prodejců má primárně zájem pouze o vaše peníze, nikoli o vaše zdraví. A potravinové doplňky nejsou jejich specializace. Asi byste v prodejně s hamburgery nehledali pěkné hovězí medajlónky, že ne? Stejný postoj by měl platit i pro výrobky týkající se vašeho zdraví.

Technologie výroby

Jedním z posledních ocenění je 5-Star ocenění, zlaté medaile. Nezávislá výzkumná firma, NutriSearch Corporation (http://www.nutrisearch.ca/), vydala toto nejvyšší ocenění u laboratoře, která se podílela na zpracování surovin pro multivitamín. Ve svém srovnávacím průvodci pro výživové doplňky z celkového počtu více než 1500 vyhodnocených výrobků, pouze 4 laboratoře obdržely toto nejvyšší ocenění.

Multivitamín pro dospělé

>Zpět na začátek »

3 body pro správný výběr multivitamínu

 • Hledejte výrazné označení, že jsou všechny složky multivitamínu přírodní, bylo by to – velmi výrazně – uvedeno již na etiketě.
 • Je uvedeno, že ve výrobku nejsou žádné přísady ani potenciální alergeny?
 • Zkoumejte to, co kupujete – navíc mnoho přísad, které firmy používají, jsou nejen umělé, ale je pravděpodobné, že ani nebyly důkladně testovány na čistotu a účinnost.

To je důvod, proč si Dr. Mercola velmi opatrně vybral výrobce svého produktu. Splňuje nejpřísnější normy v dnešní době, a tak zajistí, že konečný výrobek je opravdu to, co říká, že je!

>Zpět na začátek »

Potravinový multivitamín pro dospělé

Multivitamín založený na syrových potravinách je tak blízko k přírodě, jak jen je to možné! Jsme potěšeni, že vám můžeme nabídnout nový prvotřídní multivitamín.

Dr. Mercola pracoval společně se svým týmem mnoho měsíců na vytvoření ideálního multivitamínu – a hledal toho nejlepšího možného výrobce.

Každá dávka je plná základních vitamínů, minerálů a důležitých antioxidantů. Všechno, co můžete očekávat od dobrého multivitamínu, je zde. Dr. Mercola doporučuje pouze produkty, které jsou zcela přírodní, bez JAKÝCHKOLIV hlavních potenciálních alergenů a zcela BEZ přísad.

UPOZORNĚNÍ: Děti by tento multivitamín neměly užívat. Byl navržen speciálně pro potřeby dospělých.

Multivitamín pro dospělé

>Zpět na začátek »

Multivitamín ze syrových potravin

Na rozdíl od mnoha jiných multivitamínů, je Multivitamín pro dospělé vyroben ze syrových potravin. To jej dělá tak přírodním, jak je to jen možné, což znamená, že vaše tělo je o to více snadno absorbuje a využívá. Stejně důležité jako to, že je založen na syrových potravinách, je i výběr výrobce, kterého Dr. Mercola vybral pro výrobu multivitamínu. Společnost má certifikaci ISO 9001 a ISO 17025, ale také osvědčení NSF (National Science Foundation). Opravdu velmi vysoký standard!

Dr. Mercola vybral přirozené zdroje pro jednotlivé složky Multivitamínu pro dospělé podle dvou faktorů.

Faktor číslo jedna: látky jsou založeny na celých, neporušených nebo syrových potravinách. Druhým faktorem je jejich vysoká biologická dostupnost (vstřebatelnost pro organismus).

>Zpět na začátek »

Proč multivitamín z celých nebo syrových potravin?

Většina živin je provázána přímo se svým přírodním zdrojem. Například – jód z mořské řasy.

Kde nebylo přímé provázání možné nebo účelné, Dr. Mercola zvolil formu, která poskytne co nejvyšší možnou biologickou dostupnost (vstřebatelnost pro organismus) – tak, aby je vaše tělo mohlo snadno využít.

Jak už sám název napovídá, syrové potraviny jsou potraviny, které nebyly vůbec tepelně upravené, vařené ani zahřívané. Podívejte se na některé z věcí, které teplo se zdravými potravinami udělá:

 • Základní živiny se vyčerpají, pozmění nebo úplně zničí
 • Mohou se vytvořit toxické látky a zatěžovat imunitní systém
 • Enzymy, které jsou důležité pro trávení, jsou zničeny
 • Vaše tělo metabolizuje vařené jídlo zcela jiným způsobem

Tomu všemu bychom se vyhnuli jednoduše pomocí složky, která pochází ze zdravých syrových potravin.

Chcete-li získat z vaší stravy stejné množství živin a antioxidantů, museli byste jíst opravdu velké množství ovoce a zeleniny. Podle názoru Dr. Mercoly může příliš ovoce ve stravě vést ke zvýšení hladiny cukru v krvi (díky obsažené fruktóze).

Správná rovnováha živin

Stejně jako příliš málo živin neposkytne žádné skutečné výhody, příliš mnoho může potenciálně dělat více škody než užitku.

Klíč k vyváženému multivitamínu:

 • vyváženost pro podporu absorpce
 • konkurenční vztah s dalšími živinami - komplexnost ve vyhodnocení působení - množství a druhy živin si nekonkurují
 • alergenní potenciál - pečlivý výběr a měření živin a jejich synergického efektu v organismu
 • dlouhodobá bezpečnost - dbá se na vyváženost, aby nedocházelo k nebezpečnému hromadění

>Zpět na začátek »

Potraviny obsažené v Multivitamínu

 • Červené víno
 • Borůvka 
 • Česnek 
 • Extrakt ze zeleného čaje 
 • Klíčící ječmen 
 • Listovou zeleninu, šťáva 
 • Brokolice 
 • Květák 
 • Spirulina 
 • Chlorella
 • Zelená papája extrakt 
 • Červená řepa extrakt 
 • Jablečný pektin 
 • Bromelain 
 • Šípky
 • Bioflavonoidy z citrusů
 • Rutin
 • Hesperidin

Navíc obsahuje unikátní patentovanou molekulu kyseliny listové - methyl folát - spolehlivěji biologicky dostupnou. Forma, která může překročit hematoencefalickou bariéru.

Každá dávka je plná základních vitamínů, minerálů a důležitých antioxidantů. Všechno, co můžete očekávat od dobrého multivitamínu.

Dr. Mercola doporučuje pouze produkty, které jsou zcela přírodní, bez JAKÝCHKOLIV hlavních potenciálních alergenů a zcela BEZ umělých přísad.

Na rozdíl od mnoha jiných multivitamínů, je Multivitamín pro dospělé vyroben ze syrových potravin. To jej dělá tak přírodním, jak je to jen možné, což znamená, že vaše tělo je o to více snadno absorbuje a využívá.

Kolo

>Zpět na začátek »

Rychlý pohled na důležitost vitamínů a minerálů

Možná vás udivuje, proč jsou některé vitamíny a minerální látky tak důležité a proč je nutné doplňovat jejich denní příjem.

Každý vitamín hraje důležitou roli při udržování vašich normálních tělesných funkcí, při buněčné regeneraci, tkáňových poškozeních a udržení si optimálního pocitu zdraví a pohody.

Pro zjednodušení uvádíme stručný přehled několika vitamínů a minerálů.

 • Koenzym formy vitamínů. Dr. Mercola používá chelát aminokyseliny minerálů, který je jednou z nejlepších možných forem, jakou můžete použít. Stručně řečeno, zvyšuje jejich biologickou dostupnost, což znamená, že důležité minerály snadno procházejí vaší střevní stěnou. Což je rozdíl oproti mnoha jiným levným značkám, u nichž větší obsah minerálů může být zcela zablokován
 • Jód – Nezbytný pro normální metabolismus vašich buněk. Metabolismus je proces přeměny jídla na energii. Jód potřebujete pro normální funkci štítné žlázy a pro výrobu hormonů štítné žlázy.
 • Chróm – Důležitý pro metabolismus tuků a sacharidů. Chróm stimuluje syntézu mastných kyselin a cholesterolu, které jsou důležité pro funkci mozku a dalších tělesných procesů. Aktivuje některé enzymy, které jsou potřebné k řízení četných chemických reakcí nezbytných pro život. Chróm je také důležitý pro metabolismus inzulínu.
 • Rostlinné živiny z koncentrátů celých potravin. Tyto fytonutrienty (neboli rostlinné živiny) obsahují účinné antioxidanty, které omezují produkci volných radikálů. Výtažky zahrnují ty z granátového jablka, bílého a zeleného čaje, z hroznových jader (Activin), z jablka, borůvky, brokolice, brusinek, kapusty, pomeranče, švestek, malin, špenátu a jahod.

Je poměrně vysoká šance, že nezískáváte všechny tyto důležité vitamíny, minerály a rostlinné živiny ze své každodenní stravy.

>Zpět na začátek »

Srovnání Multivitamínu proti syntetickým multivitamínům

Nabízíme Vám výrobek, který dosahuje nejvyšší možné kvality surovin. Tyto složky musí být co nejvíce přirozené a nezpracované – pak jsou snadno rozpoznatelné a v těle maximálně využitelné.

Rychlým pohledem se podívejte, jak Multivitamín pro dospělé převyšuje některé z předních značek syntetických multivitamínů:

 Whole Food Multivitamín od Dr. MercolyJiné značky
Základem jsou celé potraviny?AnoNe
Pojiva?NikdyAno
Certifikát ISO 9001?AnoSnad
Zpracovaný za vysoké teloty?V žádném případěTypické
Zcela přírodní?VždyVzácně
100% bez aditiv?AbsolutněVzácně
S cheláty aminokyseliny?AnoVzácně
Potenciální alergeny?BEZ sóji, pšenice, mléčných složekPochybné
Vegetariánský?ZcelaSnad ano

>Zpět na začátek »

Pomáhá snižovat poškození volnými radikály

Volné radikály jsou nestabilní, destruktivní molekuly, kterým chybí elektrony. Tvoří se přirozeně z běžných metabolických procesů jako je dýchání, ale jejich produkce se může zvyšovat z mnoha důvodů:

 • Stres
 • Kouření cigaret
 • Toxiny z okolí
 • Namáhavé cvičení
 • Potravinářská aditiva
 • patná strava

Přirozený obranný systém vašeho těla vytváří své vlastní zásoby antioxidantů, které „zneškodňují“ tyto nebezpečné molekuly, než napáchají jakoukoliv škodu.

Bohužel, když vaše tělo postrádá dostatečné množství antioxidantů, volné radikály začnou útočit na normální tkáně a molekuly v těle.

Ochrana před volnými radikály může pomoci:

 • Zvýšit vaši energii a vitalitu
 • Podporovat váš imunitní systém a zdraví
 • Bojovat proti známkám běžného stárnutí

>Zpět na začátek »

Multivitamín je plný přírodních antioxidantů

Multivitamín je plný přírodních antioxidantů, které se nacházejí v celých potravinách a mají schopnost neutralizovat volné radikály vyrobené oxidační reakcí (podobně jako je tomu u rzi na vašem autě).

Vaše tělo je ve zvýšené míře vystaveno působení volných radikálů, které mají vliv na vaše zdraví a běžně vznikají ze stresu, z potravinových aditiv, z toxinů ze životního prostředí, a proto potřebuje dodatečné zdroje antioxidantů, aby proti nim tělo mohlo bojovat.

Mnozí odborníci považují volné radikály za příčinou stárnutí, za jednu z příčin všech druhů problémů souvisejících se zdravím.

Multivitamín pro dospělé začne účinkovat brzy poté, co jej polknete, pomůže podporovat obranu vašeho těla proti těmto tíživým volným radikálům.

Mějte však na paměti: ačkolliv multivitamíny poskytují extra ochranu antioxidantů, nevyrovnají se vysoké dávce antioxidantů, kterou obsahuje Kril olej.

Neužíváte právě teď žádný multivitamín? Ještě více hazardujete se svým zdravím, zejména pokud jíte zpracované potraviny a rychlé občerstvení. Prostě vám nedávají všechny živiny, které vaše tělo potřebuje, aby mohlo podpořit vaše optimální zdraví.

Proto vyzkoušejte Multivitamín pro dospělé ještě dnes.

Jistě, můžete najít levnější multivitamíny na trhu, ale stojí úspora pár korun za to riziko? S tímto výrobkem dostanete přesně to, co jste zaplatili. Má smysl odkládat nadéle otázku svého zdraví? Samozřejmě že ne.

Zpět na stránku s produkty!

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Dostupnost: Skladem

6 Ostatních výrobků ve stejné kategorii: