Sleva! Kloubní výživa

Kloubní výživa

4 859,00 Kč

-240,00 Kč

Běžná cena:5 099,00 Kč

Komplexní balíček pro kloubní výživu ve směsi živin k udržení zdravých kloubů. Kombinace vitamínu C, manganu, glukosaminu a kyseliny hyaluronové ve fermentované formě, tvoří hlavní jádro při podpoře normální tvorby kolagenu a funkce kostí, chrupavek, kůže, dásní a zubů. Pro synergický efekt vitamín D, kolagen, MSM a kurkuma to vše pro podporu elasticity pojivových tkání.

Dostupnost: Momentálně nedostupné

  • O produktu

  • Nejčaštější dotazy

  • Detailní informace, složení

Doporučujeme

JOINT COMPLEX 90 KAPSLÍ (glukosamin a mangan)

Kloubní výživa ve směsi živin k udržení zdravých kloubů v kombinaci s rostlinnými látkami. Kombinace vitamínu C, manganu s glukosaminu tvoří hlavní jádro při podpoře normální tvorby kolagenu a funkce kostí, chrupavek, kůže, dásní a zubů. 

KYSELINA HYALURONOVÁ (HA), 90 KAPSLÍ

Kyselina Hyaluronová ve fermentované formě, která je garancí 100% čistoty, splňuje certifikaci Kosher. Výhradně forma s obsahem volného prášku v kvalitních kapslích rostlinného původu. Neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky. Použití proti zánětu kloubů, podpoře hojení ran, jedná se o nízkomolekulární a koncentrovanou kyselinu hyaluronovou, působí jako stimulant růstu nových buněk.

Vitamín D 1000 IU, liposomální, 30 kapslí

Vitamín D liposomální forma pro větší biodisponibilitu vitamínu D3 (cholecalciferol, zdroj: lanolin cholesterol z ovčí vlny). Udržovací denní dávka 1000 IU (25mcg), pokud již máte optimální hodnoty vitamínu D. Díky menším kapslím se snadno polyká. V kapslích licaps, které redukují oxidační potenciál a prodlužují trvanlivost.

KOLAGEN HYDROLYZOVANÝ, BEZ PŘÍCHUTI, GREAT LAKES, 454g

Kolagen (colagen hydrolyzát) je dobře rozpustný kvůli dražší formě hydrolyzace. Jedná se o bioaktivní produkt obsahující až 90% proteinů. Podporuje rychlý růst buněk produkujících kloubní maz. Nepění, nevytváří hrudky a kousky a je zcela bez chuti a zápachu.

MSM, ORGANICKÝ KOMPLEX SÍRY 1000 MG, 60 KAPSLÍ

MSM, organický komplex síry podporuje elasticitu pojivových tkání; pomáhá detoxikaci a podporuje tvorbu super antioxidantu Glutathionu.

MSM GLUCOSAMINE COMPLEX 90 KAPSLÍ

Kloubní výživa ve směsi živin k udržení zdravých kloubů. 700mg glukosaminu a 125mg MSM v jedné kapsli dávají dohromady maximálně účinný a zacílený produkt. Glukosamin se podílí na tvorbě tzv. glukosamiglykanů. MSM působí na stejnou oblast = synergní účinek produktu.

KURKUMA FERMENTOVANÁ BIO, PRÁŠEK A EXTRAKT, 60 KAPSLÍ

Dr. Mercola Turmeric, organická fermentovaná kurkuma s 95% obsahem kurkuminoidů se silnými antioxidačními vlastnostmi, ve vegetariánských kapslích bez aditiv a konzervantů. Obsahuje pouze certifikovanou organickou kurkumu z prášku z oddenků a extraktu. Vylepšená receptura o unikátní fermentační proces, který podporuje větší koncentraci antioxidantů a napomáhá lepší stravitelnosti organismem.

VITAMÍN C LIPOSOMÁLNÍ 60 KAPSLÍ

Receptura s kombinací fosfolipidů a vitamínu C. Tuková vrstva lipozomů chrání vitamín C před přímým kontaktem s žaludečními a střevními stěnami nedochází tak k podráždění trávicího traktu.

Zpět na stránku s produkty!

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Dostupnost: Momentálně nedostupné

5 Ostatních výrobků ve stejné kategorii: