Pouze osvědčený a kvalitní sortiment
Doprava nad 2 500 Kč s DPH zdarma
Poradenství k produktům pro zákazníky

High Potency N-Acetyl-L-cystein, 600 mg, 60 kapslí

Nové High Potency N-Acetyl-L-cystein, 600 mg, 60 kapslí

749,00 Kč

N-Acetyl-L-Cystein (NAC), semi-esenciální aminokyselina, zdroj fermentace, 600 mg na 1 kapsli. NAC se podílí na přirozené syntéze glutathionu (master antioxidantu, který si tělo syntetizuje v játrech). Ideální doplněk při vysoké zátěži a oxidativním stresu.

Doporučujeme
Produkt, se kterým
máme výbornou
osobní zkušenost

Více informací

HIGH POTENCY NAC, N-Acetyl-L-Cystein 600 mg, Doplněk stravy.

  • N-Acetyl-L-cystein ve velmi vysoké dávce
  • 600 mg / 1 kapsle
  • Zdroj fermentace
  • Velmi účinná a cílená podpora

N-Acetyl-L-Cystein je acetylovaná bioaktivní forma L-Cysteinu. Ten je nazýván semi-esenciální aminokyselinou, tělo si jej totiž dokáže vyrobit v malém množství.

Pro přirozenou syntézu v těle je třeba mnoho dalších látek, zejména při velké zátěži proto může být prospěšné L-Cystein suplementovat.

N-Acetyl-L-Cystein se velmi významně podílí na přirozené syntéze glutathionu, tzv. master antioxidantu, který je jedním z nejsilnějších a možná vůbec nejsilnějším činitelem v souvislosti s oxidativním stresem.

  • Všechny složky jsou 100% aktivní
  • Použita je výhradně forma kvalitních kapslí rostlinného původu, s obsahem volného prášku (značka Viridian Nutrition nevyužívá formu levnějších tablet z důvodu vysokého obsahu balastních pojiv a lepidel, která mohou tvořit až 50% tablety)
  • Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky
  • Neobsahuje složky živočišného původu: vhodné pro vegany
  • Neobsahuje konzervační prostředky, umělá barviva, pšeničný lepek, pšenici, laktózu, přidané cukry, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovou
  • Složky obsažené v produktu pochází z plodin a rostlin od malých lokálních producentů. Jednou z klíčových zásad Viridianu je právě podpora místních farmářů a výrobců (nikoli nadnárodních korporací), s nimiž má velmi korektní a férové vztahy. Viridian tak naplňuje svoje heslo etické vitamíny a rovněž díky tomu garantuje kvalitu svých doplňků, protože má přehled o celém výrobním procesu – doslova od semínka až po finální produkt.

Balení: 60 kapslí (45 g)

Dávkování: 1-2 kapsle denně s jídlem nebo dle doporučení lékaře.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte na chladném suchém místě, mimo dosah dětí. Vhodné pro vegany.

 Výživové údaje:

 1 kapsle 

 N-acetyl-L-cystein

 600 mg

Složení: N-Acetyl-L-Cystein 600 mg. Obal kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza) 120 mg. Na bázi vojtěšky, spiruliny a borůvky.

6 Ostatních výrobků ve stejné kategorii: