Pouze osvědčený a kvalitní sortiment
Doprava nad 5 000 Kč bez DPH zdarma
Poradenství k produktům pro zákazníky

Při vysokém tlaku

Sleva! Při vysokém tlaku

3 954,00 Kč

-200,00 Kč

Běžná cena:4 154,00 Kč

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě

Komplexní balíček produktů v případě hypertenze. Máte vysoký krevní tlak a chcete maximálně suplementačně podpořit organismus? Tato civilizační choroba je povětšinou způsobena nezdravými návyky (zanedbaná výživa, pohyb...). Navyšte svoji antioxidační kapacitu (vitamín E, ubiquinol, vitamín D) a využijte účinků fermentovaného česneku, kudzu a omega 3 jako pomoc při snižování tlaku.

Doporučujeme
Produkt, se kterým
máme výbornou
osobní zkušenost

Více informací

Kudzu, 500g

Využívá se při kúře, min. 30-50g denně, též je důležitá forma kudzu, a to čistě přírodní škrob přímo z kořene. Standardizované extrakty a koncentráty nemají prokázanou účinnost s ohledem na vstřebatelnost organismem. Kvalita standardizace je problémem, jelikož dochází k přetrhání polysacharidových vazeb, které hrají roli stejně jako obsah původních frakcí v produktu.

Fermentovaný česnek, 60 cps

Fermentovaný česnek podrobený procesu dvojité přirozené fermentace. Obsah S-allyl cysteinu (SAC) ve fermentované formě je až 
6-krát vyšší než v běžném česneku. SAC má vysokou antioxidační hodnotu. Máte vysoký krevní tlak nebo hladinu cholesterolu? Chcete podpořit imunitu organismu? Tak právě pro vás je určen tento produkt.

Vitamín D 1000 IU, liposomální, 30 kapslí

Vitamín D liposomální forma pro větší biodisponibilitu vitamínu D3 (cholecalciferol, zdroj: lanolin cholesterol z ovčí vlny). Udržovací denní dávka 1000 IU (25mcg), pokud již máte optimální hodnoty vitamínu D. Díky menším kapslím se snadno polyká. V kapslích licaps, které redukují oxidační potenciál a prodlužují trvanlivost.

Kril olej pro dospělé, 60cps

Krill olej je zdrojem jedinečných antioxidantů a omega 3 mastných kyselin. Obsahuje olej z korýše krunýřovky, který je loven v hlubokých antarktických mořích. Obsahuje kvalitní zdroj omega 3 mastných kyselin v kapslích licaps, které redukují oxidační potenciál a prodlužují trvanlivost.

Vitamín E, 30 cps

Nejkomplexnější zdroj vitamínu E na trhu, poskytuje vyvážený obsah komplexu tokoferolů a tokotrienolů (přírodní verze: alpha, beta, gamma, delta) pro maximální účinek a optimální efektivitu suplementace. Čistě na přírodním základu, zdroj: slunečnice, rýžové otruby, plody palmy olejné.

Ubiquinol, 30 cps

Bioaktivní neoxidovaná forma koenzymu Q10 100 mg, 30 kapslí; balení na 1 měsíc. Unikátní echnologie „Caplique“ zajišťuje čistotu a zvýšenou absorpci koenzymu Q10. Pomáhá při produkci energie a v ochraně buněk před poškozením toxickými volnými radikály.

Zpět na stránku s produkty!

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě

6 Ostatních výrobků ve stejné kategorii: