Pouze osvědčený a kvalitní sortiment
Doprava nad 5 000 Kč bez DPH zdarma
Poradenství k produktům pro zákazníky
Na posílení imunity

Posílení imunity hraje důležitou roli v celkovém zdraví člověka ať už aktivně sportujete (při intenzivním tréniku je zátež na imunitu největší) nebo pouze rekreačně a chcete být fit po celý rok. Imunita se buduje postupně. Imunita se skládá z mnoha komplexních procesů v celém systému úrovní, proto její budování je komplexní a náročný proces a zahrnuje častokrát změnu životního stylu.

Nepodceňujte imunitní zdraví, leč co se v mládí tělo naučí, tak ve stáří využije vrchovatou měrou. V seniorním věku těžíte již z vybudovaného pro aktivní a pohodové stáří. Pro celkovou imunitu platí nejenom výživové a suplementační návyky, ale také správné silové cvičení, dostatek zdravého opalování, čistý vzduch (jezděte na hory), otužování a zdravý spánek.

v této kategorii naleznete výběr špičkových doplňků pro podporu vašeho imunitního zdraví. U nás najdete pouze již vyzkoušené v praxi. Nabízíme prověřené funkční preparáty, v případě dotazů se ptejte. Naleznete zde silné prášky z bylin, omega 3, imunostimulační preparáty i bylinné čaje.

Na posílení imunity
Zobrazeno 1 – 12 z 63 položek
Počet produktů na stránku: